Dua edn kzlar brazdan test yapcam

Allah bağışlasın canım sağlıklı bir şekilde kucağına alırsın inşallahh..
eşim dün doktordan gelince kist varmış belkide alıcaklarmış deyince inan beynimden vurulmuşa döndüm
o kadar üzüldüm ağladımki...
ama şimdi içime su serptin canım benim herhangi bir ilaç tedavisimi gördü eşin?

hayır canım eşime herhangi bir tedavi vermediler. sadece 6 ay ara ile kontrole gelmesini ultrasonla bakılmasını istediler. bizim gittiğimiz çok büyük iyi bir hastane.sizde dediğim gibi tek doktora bağlı kalmayın.sakın ümitsizliğe kapılma. biz kisti farkettiğimizde ilk bebeğim 5 aylıktı belki daha öncesinden varmıydı bilemiyorum şimdi 2 ye hamile kalmaktan korkuyordum yani kalamam belki eşimin kistinden dolayı diyordum ama allaha şükür şimdi hamileyim oğlum 2 yaşını bitirdi. üzülme...kaydirigubbakcemile5

Teşk ederim ilgilendiğin için canım..
sende sağlıcakla kucağına alırsın bebişini inşallahhh

Kızlar bi şey sorucam. Bende hamilelik testi yaptım. İlk testte silik ikinci çizgi çıktı. Ertesi gün farklı marka aldım onda negatif çıktı. Bugün gene ilk aldığım test markasından aldım ve yine ikinci silik çizgi. Sizce nedir bunun anlamı ??? Hamilemiyim değilmiyim ben şimdi

Kızlar bi şey sorucam. Bende hamilelik testi yaptım. İlk testte silik ikinci çizgi çıktı. Ertesi gün farklı marka aldım onda negatif çıktı. Bugün gene ilk aldığım test markasından aldım ve yine ikinci silik çizgi. Sizce nedir bunun anlamı ??? Hamilemiyim değilmiyim ben şimdi

canım bence kan testi yaptır kesin sonuç olur rahatlarsın.inşallah canım bebiş vardır senindeopuyorumnanaktan

İkinci bir bebeğim olmasını çok istiyorum. İlk bebeğimde hiç stres yaşamamıştım hemen olmuştu kızım. Ama şimdi her ay ölüp ölüp diriliyorum sanki. Beklemek ve belirsizlik çok kötü bir duyguymuş ya yeni anladım kafamçokkarıştı

Kızlar cok uzgunum hamıle degılım ben yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa saglık ocagında kan tetsı yaptdım negatıf cıktııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııı

Kızlar cok uzgunum hamıle degılım ben yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa saglık ocagında kan tetsı yaptdım negatıf cıktııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııı

canım şok oldum.neyse ya üzülme canım ya lütfen sıkma canını zor ama bidaha ki aya tam gaz devam inşallah.rabbim hayırlsını versin.en kısa zamanda hayırlısıyla kavuşursun canım.

Canım sağlık ocaklarında kan testi yapıyorlar mı gerçekten. burda yapmıyorlar. bence bir kaç gün daha bekle, adetin gelmezse bir hastaneye git derim.

canım sağlık ocaklarında kan testi yapıyorlar mı gerçekten. Burda yapmıyorlar. Bence bir kaç gün daha bekle, adetin gelmezse bir hastaneye git derim.

evet cnm yapıyorlar ama beta hcg gıbı degıl sadece var yok dıolar bende ole yapcaktım burda var deselerdı hemen ozele beta hcg yaptırcaktım ordakı doktora dedım sen ozele gıt beta yaptır dedı acaba yarın mı gıtsem yoksa bıraz beklıyım sonramı gıderım

selam arkadaslar,

benım bu ay cok karın agrım,gazım oldu.mıde bulantım da oluyor.bugun regl gunum daha bısey yok cok heyecenlıyım hamılemıyım dıye adet olcakmısım gıbı agrılarım var ama gelen bısey yok,akıntım cok fazla olmuyor ,karnım şiş ben de aynen dar seyler gıyemıyorum.ıdrar testı yapsam hemen cıkmaz herhalde.benım normalde hıc adetım de gecıkmez.cmt olmazsa kan testı yaptırıcam.dua edın ne olur.Allahım ısteyen herkese saglıklı ve hayırlısını nasıp etsın.

X