Dualarınıza ihtiyacım var çok stresliyim...

Kayinvalidem de sizin gibi basimiz agriyor desek beyin kanamasi geciriyor oluyor. Karnim agridi desek ülser oluruz. Her sebzeye meyveye ota b.ka alerjimiz vardir, 3 yasinda kizim bir gun kaka yapmasın 10 gundur kabizmis gibi dusunup tedavi etmeye çalışır. Bizi bi salll kaynanaaaa beee biihtiiiikkkk ya falan diyoruz ama yok olmuyor. Psikolog-psikiyatri onlarada gidiyor ilac kullaniyor ama fayda etmedi. Ilaclar beni sersem ediyor midemi bozdu orami degistirdi deyip onlari da kullanmiyor. Siz gencsiniz daha bir an önce tedavi olun. Kendinize gelin

Canım benim,
Ben ne anladım biliyormusun, sen beynini çok güçlü bir şekilde yönetebiliyorsun! Mutlaka önce psikologda tedavini ol, ve bu yeteneğini iyiye kullan ! Hatta banada öğret nasıl yaptığını, bu yeteneğe benimde ihtiyacım var ! ☺️

Takintilarinizdan kurtulacaksınız başka yolu yok.ailenize yazık.sizin gibi insanların etrafındakilere yazık birazda onları düşünün.mesela annenizi oturup o kadincagiza ben şöyle hastayim böyle hastayım derseniz o ne kadar üzülüyor biliyormusunz
Sizin hiç takıntılarınız olmadı sanırım. Etraftakilerin nasıl rahatsız olduğunu düşününce geçeceğini mi sanıyorsunuz? Kişi daha çok takıntılarıyla boğuşur. Keyfi bir durum değil. Heh deyince de geçmiyor.

Bir ara benim vücudumda da o morluklardan vardı. En çok bacaklarımda vardı. Doktor arkadaş vitamin eksikliğin vardır dedi. Doktora da gitmedim, kendiliğinden geçtiler. Korkmayın.

Sizin hiç takıntılarınız olmadı sanırım. Etraftakilerin nasıl rahatsız olduğunu düşününce geçeceğini mi sanıyorsunuz? Kişi daha çok takıntılarıyla boğuşur. Keyfi bir durum değil. Heh deyince de geçmiyor.
Olmaz olurmu her insanin takintisida vardır psikolojik sikintisida vardır deprosyinuda vardır.heleki şu devirde.ben çok büyük sorunlarımı bile kendim cozmeye çalıştım.annem babamla yapmadım bunu.bu kolay bide değil böyle yapsın kimseye de demiyorum.ama ben yaptım başardım.en dibide yaşadım kendim kendimi tedavi ettim.

Canım benim,
Ben ne anladım biliyormusun, sen beynini çok güçlü bir şekilde yönetebiliyorsun! Mutlaka önce psikologda tedavini ol, ve bu yeteneğini iyiye kullan ! Hatta banada öğret nasıl yaptığını, bu yeteneğe benimde ihtiyacım var ! ☺️
Çok teşekkürler, mutlaka tedavi olacağım inşallah kurtulurum gerçekten çok yorgunum.❤🥺

Olmaz olurmu her insanin takintisida vardır psikolojik sikintisida vardır deprosyinuda vardır.heleki şu devirde.ben çok büyük sorunlarımı bile kendim cozmeye çalıştım.annem babamla yapmadım bunu.bu kolay bide değil böyle yapsın kimseye de demiyorum.ama ben yaptım başardım.en dibide yaşadım kendim kendimi tedavi ettim.
İleri boyutta değilse olabilir ama konu sahibinin desteksiz düzelmeyecek boyutta olabilir. Biyolojik değişiklikler de söz konusu sonuçta.

İleri boyutta değilse olabilir ama konu sahibinin desteksiz düzelmeyecek boyutta olabilir. Biyolojik değişiklikler de söz konusu sonuçta.
Valla ne diyim etrafındaki insanlara Allah sabır versin .k ndide kendi için duz lecek önce sonra ailesi için cabalayacak bu hayat böyle cekilmez çünkü

Yazınızı okuyunca kendimi gördüm. Ben aynı sizin gibiyim. Kötü tarafı tedavi olmadığınızda bu katlanarak artıyor. Artık sadece hastalık değil her şeyden tırsar oluyorsunuz. Eminim adını anmak bile istemediğiniz hastalık sizde yok ama bu şekilde düşünerek bedeninizi yoruyor ve direncini düşürüyorsunuz. Naciz tavsiyem internetten araştırmayın ama tahlillerinizi de yaptırın.

Yazınızı okuyunca kendimi gördüm. Ben aynı sizin gibiyim. Kötü tarafı tedavi olmadığınızda bu katlanarak artıyor. Artık sadece hastalık değil her şeyden tırsar oluyorsunuz. Eminim adını anmak bile istemediğiniz hastalık sizde yok ama bu şekilde düşünerek bedeninizi yoruyor ve direncini düşürüyorsunuz. Naciz tavsiyem internetten araştırmayın ama tahlillerinizi de yaptırın.
Allah yardımcınız olsun, çok zor🌸

Bende sizinkinin bir benzerini yaşıyorum tek farkla, ben sadece kansere odaklıyım. Ne zaman bir şey olsa aklıma gelen tek olasılık bu oluyor. Geçenlerde kulağım ağrıdı, kbb gittim kulağımda bir sorun olmadığını söyledi. Dedim üst yutak kanseri olabilir mi, kamerayla falan baktı bir sorun yok dedi ama anladığım kadarıyla sadece kameradan bakmakla teşhis olan bir şey değil ki tatmin olamadım. Dedim troid kanseri olabilir mi? ultrason çektirdim orada bariz bir sorun yok gibi görünüyor. Şimdi omurilik kanserine odaklandım. Gene doktor yolu görünüyor bana. Haa bunlar olurken lemfoma olasılığını da düşünmüştüm, boğazımda lenflerden biri şişmiş ultrasonda öyle görünüyordu, yani anlayacağınız ben de sizin gibi pek iç açıcı durumda değilim. Mutlaka haberdar edin. Umarım iyi haberlerle gelirsiniz.

Bende sizinkinin bir benzerini yaşıyorum tek farkla, ben sadece kansere odaklıyım. Ne zaman bir şey olsa aklıma gelen tek olasılık bu oluyor. Geçenlerde kulağım ağrıdı, kbb gittim kulağımda bir sorun olmadığını söyledi. Dedim üst yutak kanseri olabilir mi, kamerayla falan baktı bir sorun yok dedi ama anladığım kadarıyla sadece kameradan bakmakla teşhis olan bir şey değil ki tatmin olamadım. Dedim troid kanseri olabilir mi? ultrason çektirdim orada bariz bir sorun yok gibi görünüyor. Şimdi omurilik kanserine odaklandım. Gene doktor yolu görünüyor bana. Haa bunlar olurken lemfoma olasılığını da düşünmüştüm, boğazımda lenflerden biri şişmiş ultrasonda öyle görünüyordu, yani anlayacağınız ben de sizin gibi pek iç açıcı durumda değilim. Mutlaka haberdar edin. Umarım iyi haberlerle gelirsiniz.
Omurilik kanserini de ilk defa duydum.

Ben de yalnızca bahsettiğiniz hastalığa odaklıyım abartısız öksürsem aklıma o hastalık geliyor. Daha önceki düşündüğüm hastalıkların hiçbiri beni şu anki hastalık kadar yormadı ayrıca ben doktorlar korktuğumu teşhis edecek korkusuyla hastaneden kaçınırdım bir şüphem son bulur diğeri başlardı ama şu an ki çok farklı ve yorucu inşallah yine benim yersiz korkularımdan biridir. Mümkün olduğunca internette hastalık araştırmaktan uzak durun, kendinizi iyi hissedeceksiniz bunu tecrübe ettim, size de çok geçmiş olsun. Mutlaka destek almalıyız.

Yaa Allah aşkına hiçbir insan ölümsüz değil.hicbirimiz iksir icmedik hepimiz olucez.niye bu korku .babamda sizin gibi geçen gün kucuck taş düşürdü.butun hastaneyi bineyi birbirine kattı ölücem ben diye . biraz inançlı olun Allah'a siginin
Böbrek taşı mı düşürdü?
Zaten düşebilmesi için küçücük olması lazım dimi, adamın vücudunda kafam kadar taş mı olmadı lazım sizin önemsemeniz için?
O küçücük dediğiniz taş doğum sancısından kat be kat fazla bir ağrıya neden oluyor biliyor musunuz
Allah merhamet versin size

Bir süre önce akşam duşa giriyorum bacaklarımda hiçbirşey yok sabah kalkıyorum simsiyah morluk dolu hem de avuç içim kadar bir sürü, dokunuyorum acımıyor ağrımıyor birkaç güne yokoluyor sonra tekrar beliriyordu, bazı kan problemleri yapıyor böyle şeyler gittim doktora muayene tahlil vs
Sonuç çok yeşil yapraklı sebze tükettiğim için kan sulandırıcı gibi etki yapmış ve çok ince kılcal damarlar çatlıyormuş, sebzeyi salatayı azalttığımdan beri hiç olmadı
Bakınız bu kadar basitmiş, şimdi ben ortada hiçbirşey yokken internetten okuyup okuyup kendime kanser teşhisi koyup bunalıma girsem ne olacaktı, zorla kendimi kanser edecektim dimi

X