Dudak dolgusu faciasi

Touchbeerrr

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Mayıs 2022
3
0
44
Merhaba. Bugün Nişantaşı'nda dudak dolgusu yaptirdim. Arkadaşımın tanidigi olduğu için ve o sürekli yüzüne dolgu yaptırdığı için kullanılan dolguyu sormadim bile. Su an çok pişmanım. Dudaklarim ördek dudağı gibi oldu. Kimsede görmediğim şişlikler var. Dudağımin şekli değişti hem yamuk ben gulemiyorum bile öyle kötü duruyor ne yapabilirim? Birisi sıcak kompres ise yarıyor demiş . Üst dudağımin iki alt tarafında igneyi yaptığı yerde şişlikler var. Hiç normal durmuyor bu saat oldu uyuyamadim. Lütfen yardım edin ne yapmam lazım

Eklentiler

• IMG_20220527_210435.jpg
    IMG_20220527_210435.jpg
    48,1 KB · Görüntüleme: 821
Gecmis olsun gayet normal merak etmeyin bi kac gune gecmesse yaptirdiginiz yerle iletisime gecin ignenin degdigi yerler sisiyo ve morariyo genelde bendede oyle oluyo 3 gunden sonra gecmeye basliyor😊

Merhaba. Bugün Nişantaşı'nda dudak dolgusu yaptirdim. Arkadaşımın tanidigi olduğu için ve o sürekli yüzüne dolgu yaptırdığı için kullanılan dolguyu sormadim bile. Su an çok pişmanım. Dudaklarim ördek dudağı gibi oldu. Kimsede görmediğim şişlikler var. Dudağımin şekli değişti hem yamuk ben gulemiyorum bile öyle kötü duruyor ne yapabilirim? Birisi sıcak kompres ise yarıyor demiş . Üst dudağımin iki alt tarafında igneyi yaptığı yerde şişlikler var. Hiç normal durmuyor bu saat oldu uyuyamadim. Lütfen yardım edin ne yapmam lazım
Sıcak kompres uygularsan dahada şişer tam tersi soğuk uygulama yapman lazım. Merak etme o kalıcı bi görüntü değil 2 haftaya oturur tecrübeye sabit.

Boyley olmasi normal ben yaptirmadim ama çok araştırdım bir haftadan sonra oturuyormus. Hatta bak ekte ki gorsele.

Benim dolgumu sert dolgu malzeme kullanarak yapmış iki kez erime yaptirdim hala bitmedi. Dudağımin altında su toplar gibi kabarikciklar oldu. Şekil bozuklugu var. Bin pismanim maalesef

Özelden isim yazabilirmisiniz?

X