Dudak dolgusu tamamen erir mi az da olsa kalıyor mu?

Minikgirl35

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
9 Ocak 2017
469
433
Arkadaşlar yaklaşık 2 ay önce dudak dolgusu yaptırdım ve sonucu beğenmedim. İlk kez yaptırmıştım. Ben eski dudaklarımı daha seksi buluyordum fakat erittirmekte istemedim. doku kaybı yaşanabilir ihtimali beni korkuttuğu için. Markası reene tou..h diye birşey (marka yazmak yasaktır diye kısalttım) 6 ay sonra tamamen erimesini umuyordum yada 1 yıla yayılsın sorun değil. Fakat bugün uzun zamandır görmediğim bir arkadaşımı gördüm onunda 2. kez yaptırışıymış ve 1 yıl olmuş yaptıralı olduğu gibi duruyordu. (farklı bir yerde yaptırmış ve farklı marka olabilir onun). Neticede hylarüronik asit içeren dolgu ikimizinkide sorum şu ki arkadaşım bugün bana erisede biraz kaldığını dudağın eski haline dönmediğini söyledi. Bende öyle oldu ve öyle biliyorum dedi.
Bu doğru mu? Dudak kendi doğal şekline dönmüyor mu hiçbir zaman? Tamamı erimiyor mu bu dolguların?

Son düzenleme:
Arkadaşlar yaklaşık 2 ay önce dudak dolgusu yaptırdım ve sonucu beğenmedim. İlk kez yaptırmıştım. Ben eski dudaklarımı daha seksi buluyordum fakat erittirmekte istemedim. doku kaybı yaşanabilir ihtimali beni korkuttuğu için. Markası reene tou..h diye birşey (marka yazmak yasaktır diye kısalttım) 6 ay sonra tamamen erimesini umuyordum yada 1 yıla yayılsın sorun değil. Fakat bugün uzun zamandır görmediğim bir arkadaşımı gördüm onunda 2. kez yaptırışıymış ve 1 yıl olmuş yaptıralı olduğu gibi duruyordu. (farklı bir yerde yaptırmış ve farklı marka olabilir onun). Neticede hylarüronik asit içeren dolgu ikimizinkide sorum şu ki arkadaşım bugün bana erisede biraz kaldığını dudağın eski haline dönmediğini söyledi. Bende öyle oldu ve öyle biliyorum dedi.
Bu doğru mu? Dudak kendi doğal şekline dönmüyor mu hiçbir zaman? Tamamı erimiyor mu bu dolguların?
2 yıl önce yaptırdım hala daha %50 si duruyor özellikle kelebek kısmı duruyor sadece yan kanatlar eridi eski haline dönmedi tamamen dönmedi daha uzun süreleri bilemiyorum

Geçen bi eritme videosu izledim. Doğal hali de güzelmiş cidden kızın dudaklarının gayet güzel; ince ama biçimli dudakları çıktı ortaya. Yani bi süre bekleyin belki kısmen erimiş hali daha hoşunuza gider. Ya da işte eritilmesi gereken miktar en aza ulaşmış olur. Yüz yogası da eritiyor diye biliyorum bu tarz işlemleri tabi ne kadar olur bilmem

kelebek ne kanat ne anlamadım ben de dudak dolgusu yaptıracağım o saydıkların ne olaki :KK70:
Dudak dolgusu terimi olduğunu sanmıyorum ya ben öyle kullanıyorum kelebek bu üst dudağın en üst noktası tam orda böyle bir M var ya orası kanat dediğim de dudağın yanları

Piyasaya çok fazla ne idüğü belirsiz marka girdi. Özellikle çakma kore dolguları… Fakat dolgu maddesinin markasını da siz seçiyorsunuz zaten markayı yazmıyorum ama en başarılı ilk sırada
1) Teos…l
2)Juved….m geliyor. Benim dudağımda 2.5 yıl oldu yaptıralı hala duruyor bir numaradaki marka.

X