Dudak dolgusu yaptıranlar..

Ben senede 2-3 kez yaptırıyorum. ilk yaptırdığımda cok acıdığını hissetmiştim hatta burnuma ve dudağıma yaptırmıştım.ilk burnumu yaptılar o da cok acıdı burun az acıyor diye burundan basladık dediğinde dudaktan vazgeçmiştim hatta :KK70: ilki baya acılı oldu ama kesinlikle uygulayanla alakalı. Sonrasında gittiğim doktorun kullandığı iğnenin ucu L şeklinde olduğu için sadece bıyık bölgesinin altı acıyor. O da dayanılmaz değil. ama sürdükleri krem işe yaramıyor çok canım acır dayanamam derseniz lokal iğne yapıyor uyuşturmak için ama tavsiye etmem ödemi arttırıyor. Aynı doktorda burnum cok az acıdı mesela o yuzden doktorla alakalı. Acımıyor diyenlere cok inanmayın acıkcası. Ama saniyelik bir acı. Yaptırmak istediğiniz tekniğe göre de değişiyor. En son russian yaptırdım gözlerimden yaslar geldi :KK70: :KK70: ama normal daha doğal görüntü isterseniz zaten 4-5 yerden giriş yaptıgı için acı o kadar hissetmezsiniz.
İki senede bir yaptıran ben bunu beğendim🧿

Bu biraz doktora biraz da acı eşiğine bağlı bir durum.
Ben Ankara’daki doktorumdan çok memnunum eli hızlı tak tak 5 dakikayı bulmadan alttan üstten hızlı hızlı enjekte ediyor. En son size aynayı verip bakmanızı isterken eliyle dolguyu bastırıyor orda bir çığlık attığımı biliyorum masaj yapıyor ya dudağa orası canımı yakan kısım ama iğneyi sokarken zaten kremden çok bir şey hissetmiyorsun.
yine 5 dakikada da hemen botoksu yapıyor eline buz kalıbını veriyor hemen balkona yolluyor oranın klasiği bu 😀
Onun dışında İstanbul ve Eskişehir’de de iki övülen hekime gittim Ankara’daki doktorum kadar memnun kalmadım asla eli yavaş olan bir doktorsa car car gereksiz çene yapıyorsa uyuşturucu kremin etkisi gidiyor zaten ve siz her iğneyi soktuğunda acı hissediyorsunuz. Mühim olan elinin hızlılığı diye düşünüyorum ben ondan başkasına yaptırmaya kalkınca anladım değerini
Ankara'daki doktorunuzun adı nedir acaba?

Ankara'daki doktorunuzun adı nedir acaba?
Gop’ta Green Pearl güzellik merkezi Cem Akman
Fakat sadece dudak ve burun dolgusu ek olarak botoks için öneririm. Her doktor her şeyi iyi yapamıyor. Dolgu olarak juvoderm yaptırıyordum genelde fakat en son teosyal dolgu yaptırdım 3 yıldır hala erimedi ki sigara içen biriyim.
teosyal fiyat olarak biraz daha pahalı

X