Dudak dolgusu yaptıranlar..

smuwiLa

Guru
Pro Üye
3 Ekim 2010
11.305
3.385
Merhaba KK güzel üyeleri..

Dudaklarım ince olduğu için dudak dolgusu yaptırmak istiyorum. Yalnız beni durduran şey işlem sırasında ağrı, acı hisseder miyim korkusu.

Kimi hiç acımadı, hiç bir şey hissetmedim diyor. Bir başkası gözlerimden yaşlar geldi, ellerimi yolmuşum o anda diyor. Hal böyle iken bir türlü cesaret edemiyorum.

Dudak dolgusu yaptıran arkadaşlar tecrübelerinizi paylaşırsanız çok mutlu olurum.

Ben de istiyordum bir ara ama acı eşiğim düşük olduğundan cesaret edemedim. Çok acıdığını duydum ben de, bir de dudak bölgesinde bir sivilce vs çıksa bile sıkarken nasıl acıyor. Hassas bir bölge.

Benim acı eşiğim yüksektir ama ona rağmen işlem sırasında acıdan gözlerimden yaş akıyor. Acımıyor diyenlere inanmayın, inanılmaz bir acı oluyor.

Ben de istiyordum bir ara ama acı eşiğim düşük olduğundan cesaret edemedim. Çok acıdığını duydum ben de, bir de dudak bölgesinde bir sivilce vs çıksa bile sıkarken nasıl acıyor. Hassas bir bölge.

Acımıyor diyen de var gerçekten kime inanacağımı şaşırdım. Dolgu markası ve uyuşturması için kullanılan kremle alakalı diyorlar. Bir arkadaşım var hiç bir şey hissetmedim diyor.

Benim acı eşiğim yüksektir ama ona rağmen işlem sırasında acıdan gözlerimden yaş akıyor. Acımıyor diyenlere inanmayın, inanılmaz bir acı oluyor.

Nasıl dayanabiliyorsunuz gerçekten şuan özendim size :)
Ben refleks gösteririm o iğne zaten yanlış bir yere batar kesin.
İnstagram da bazı videolara denk geliyorum dolgu yaparken video çekiyorlar gayet şezlong da güneşlenir gibiler, en ufak bir refleks ve ya yüzünde bir hareket yok. Gerçekten çok değişken.

Dudaklarım ince olduğu için dudak dolgusu yaptırmak istiyorum. Yalnız beni durduran şey işlem sırasında ağrı, acı hisseder miyim korkusu.

Kimi hiç acımadı, hiç bir şey hissetmedim diyor. Bir başkası gözlerimden yaşlar geldi, ellerimi yolmuşum o anda diyor. Hal böyle iken bir türlü cesaret edemiyorum.

Dudak dolgusu yaptıran arkadaşlar tecrübelerinizi paylaşırsanız çok mutlu olurum.
Bende acı eşiği yüksek bir insanım ama cidden acımıştı

Acı eşiğim çok yüksektir çok acıdı daha bugün yaptırdım . Fakat çok isteyince insan o acıyı düşünmüyor hevesim gitsin en azından korkma ama yaptırmadan kahvaltı et aç gitme tansiyonun düşmesin

Aman aman bi acısı yok ya zaten krem sürüyorlar önce uyuşuyor biraz. He acı hissediliyor evet ama dayanılmaz değil. Biraz stres oluyor insan çünkü iğnenin girmesi biraz sızlamasını hissetmek can sıkıyor biraz. Benim ip gibiydi üst dudağım 😁 Ben 9 ay önce yaptırdım geçti sayılır ama o ip gibi dudak gitti yerine minik ama şekilli güzel bi dudak kaldı eski haline tam dönmedi şuan ki görüntüsünü çok seviyorum. İlk haline dönerse yine yaptırıcam. Ama ilk yaptırdığımda alışmak çok uzun zaman aldı dolgu eridikçe sevdim ben niyeyse. ☺️

hiç bir yer değilde dudak birleşim kenarları çok acıyor bu bi gerçek. O ince kenarlarda gözlerimden yaş gelmişti 😊

Of sanırım gerçekten cesaret edemeyeceğim ben bu işe, sırf bu korku yüzünden mahrum kalmak içime dokunuyor yahu. Benimde bir arkadaşım yaptırıyor hiç bir şey hissetmediğini söylüyor. Acı eşiği yüksek onun ama kız kardeşi de hissetmemiş hani belki çok hafif bir sızı, herkeste farklı olunca bende işte böyle hep beklemede kalıyorum.

Merhaba, ben bir kaç yıl önce yaptırmıştım. Dayanılmayacak bir acı değil.

Bende yaptırdım ama öyle dayanılmayacak kadar acısı yok. Boşuna kendinizi böyle şartlamayın.

Beni korkutan önce biraz ödem olmuştu oturana kadar baya korktum böylemi kalacak diye🤣🤣

Ben senede 2-3 kez yaptırıyorum. ilk yaptırdığımda cok acıdığını hissetmiştim hatta burnuma ve dudağıma yaptırmıştım.ilk burnumu yaptılar o da cok acıdı burun az acıyor diye burundan basladık dediğinde dudaktan vazgeçmiştim hatta :KK70: ilki baya acılı oldu ama kesinlikle uygulayanla alakalı. Sonrasında gittiğim doktorun kullandığı iğnenin ucu L şeklinde olduğu için sadece bıyık bölgesinin altı acıyor. O da dayanılmaz değil. ama sürdükleri krem işe yaramıyor çok canım acır dayanamam derseniz lokal iğne yapıyor uyuşturmak için ama tavsiye etmem ödemi arttırıyor. Aynı doktorda burnum cok az acıdı mesela o yuzden doktorla alakalı. Acımıyor diyenlere cok inanmayın acıkcası. Ama saniyelik bir acı. Yaptırmak istediğiniz tekniğe göre de değişiyor. En son russian yaptırdım gözlerimden yaslar geldi :KK70: :KK70: ama normal daha doğal görüntü isterseniz zaten 4-5 yerden giriş yaptıgı için acı o kadar hissetmezsiniz.

İnstagram da bazı videolara denk geliyorum dolgu yaparken video çekiyorlar gayet şezlong da güneşlenir gibiler, en ufak bir refleks ve ya yüzünde bir hareket yok. Gerçekten çok değişken.
bunu da sormuştum ben doktora. Orada lokal iğne ile uyuşturup çekiyorlarmış videoları. Cunku imkansız o kadar rahat olunmaz bir kere vücuduna iğne giriyor. Dolgu malzemesi bazı markalarınki yakıyor. İnsan hiç yoksa bi gözlerini kısar yani yapılırken :KK70: :KK70:

Of sanırım gerçekten cesaret edemeyeceğim ben bu işe, sırf bu korku yüzünden mahrum kalmak içime dokunuyor yahu. Benimde bir arkadaşım yaptırıyor hiç bir şey hissetmediğini söylüyor. Acı eşiği yüksek onun ama kız kardeşi de hissetmemiş hani belki çok hafif bir sızı, herkeste farklı olunca bende işte böyle hep beklemede kalıyorum.
yok ya öyle korkunç değil videoları izlediğimde bende çok korkardım ama yaptırıp o masadan kalktığımda çokta korkunç değilmiş dedim şahsen.
valla ince dudaklar için çok güzel bir nimet. benimki çok doğal olmuştu 1,200 ml yapmıştı doktor çok kararında olmuştu. ördek olmamıştım.

Valla anestezi kremle bile ık mık dedim yani mimiksiz olmak mümkün değil . İstanbul da çok güzel temiz bir yerde yaptırdım ben şuan 2 gün oldu çok içime sindi fiyat olarak piyasanın yarı fiyatına yaptırdım. Ben bir de botoks dolgu kirpik hepsini aynı gün yaptırdım toplu değişim 😘🥰

Ben senede 2-3 kez yaptırıyorum. ilk yaptırdığımda cok acıdığını hissetmiştim hatta burnuma ve dudağıma yaptırmıştım.ilk burnumu yaptılar o da cok acıdı burun az acıyor diye burundan basladık dediğinde dudaktan vazgeçmiştim hatta :KK70: ilki baya acılı oldu ama kesinlikle uygulayanla alakalı. Sonrasında gittiğim doktorun kullandığı iğnenin ucu L şeklinde olduğu için sadece bıyık bölgesinin altı acıyor. O da dayanılmaz değil. ama sürdükleri krem işe yaramıyor çok canım acır dayanamam derseniz lokal iğne yapıyor uyuşturmak için ama tavsiye etmem ödemi arttırıyor. Aynı doktorda burnum cok az acıdı mesela o yuzden doktorla alakalı. Acımıyor diyenlere cok inanmayın acıkcası. Ama saniyelik bir acı. Yaptırmak istediğiniz tekniğe göre de değişiyor. En son russian yaptırdım gözlerimden yaslar geldi :KK70: :KK70: ama normal daha doğal görüntü isterseniz zaten 4-5 yerden giriş yaptıgı için acı o kadar hissetmezsiniz.
Russian nedir
Bide neden bır yılda 3 kez?
O kadar cabuk erimesi cok masraflı yapmaz mı ıslemi
Direkt implant taktırır kı ınsanlar o zaman

X