Dudak dolgusu yaptırıcam??

meryem233

Allah herkesin kalbine göre versin.
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2011
345
98
Kizlar dolgu yaptırip memnun olanlar istanbul tavsiyesinde bulunun lutfennnn :KK66:)

meraklimel

Üye
Kayıtlı Üye
8 Haziran 2020
91
197
Turkiye’de fiyatlar nasil bilmem ama ben ab ulkesinde goz altini, kaz ayaklarini, anlimi, kas arasini 390 euro’ya bir cilt doktorunda yaptirdim guzel oldu. Insallah fiyat konusunda yardimci olabilmisimdir.

Katirem

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
16 Haziran 2017
34
16
28
Kizlar dolgu yaptırip memnun olanlar istanbul tavsiyesinde bulunun lutfennnn :KK66:)
Ben çene ucu dudak elmacık şakak yaptırdım hepsini aynı doktora yaptırdım . Çok memnunum fda onaylı dolgu kullanıyor ürünler ile ilgili bilgi verdi araştırarak gittim ben memnun kaldım özelden isim işlemleri atabilirim 😂 çene görsel olarak çok gıdılıymışımda o yüzden isteyenler özelden yazabilir🤗 gögüs estetiği sonrası benim için kırılım oldu estetikten çekinmiyorum artık

meryem233

Kayıtlı Üye
27 Şubat 2011
345
98
Gorsel atarsan cok memnun olurum. Cevremde sorabilecegim kimse yok. Anlayan yok daha doğrusu. Daha once botoks yaptirdim hic olmadi aptal bi dr buldum bula bula. Burdan tavsiye eden arkadaslar oldu ama guvenemedim birde bana cok uzakti hepsi. Yeniden botoks düşünüyorum yapay olmayacaksa da dolgu. İnternetten gorduklerjme aldanmak istemiyorum bir daha.

meryem233

Kayıtlı Üye
27 Şubat 2011
345
98
Ben çene ucu dudak elmacık şakak yaptırdım hepsini aynı doktora yaptırdım . Çok memnunum fda onaylı dolgu kullanıyor ürünler ile ilgili bilgi verdi araştırarak gittim ben memnun kaldım özelden isim işlemleri atabilirim 😂 çene görsel olarak çok gıdılıymışımda o yüzden isteyenler özelden yazabilir🤗 gögüs estetiği sonrası benim için kırılım oldu estetikten çekinmiyorum artık
Girsel gondermediniz.