Dudak dolgusu yaptırıcam??

Çok dikkati olmak lazım gerçekten hanımlar.Ben şahsen bu konuda devlet hastanelerine daha çok güveniyorum .Tüm dolgu ve botokslarımı bugüne kadar Şişli Etfal’de doktora yaptırdım çok da memnunum.

Dudak dolgusunu bende yaptırdım arkadaşlar uzun arayışlar sonrasında İstanbul Nişantaşı’nda Artclinic i buldum arkadaşımında referansıyla. Çok memnunum botoks ve dudak dolgusu yaptırdım. Önünüzdeki haftada masseter botoks için gideceğim. Arkadaşlarımıda yönlendirdim uzman doktorları harikalar 🌸 kontrolümde bile ilk defa gitmişim gibi ilgilendiler. Sibel Hocayla görüşebilirsiniz
Bende yaptirmak istiyorum iyi bı yer ve doktor aiyirdum izmirdeyim ana iste

Çok dikkati olmak lazım gerçekten hanımlar.Ben şahsen bu konuda devlet hastanelerine daha çok güveniyorum .Tüm dolgu ve botokslarımı bugüne kadar Şişli Etfal’de doktora yaptırdım çok da memnunum.
Merhaba, öncesi sonrası fotoğraflarınız varsa paylaşabilir misiniz ve şişlli etfal de hangi dr a gittiniz. Açıkcası özel klinikler sosyal medyayı reklam aracı olarak çok kullanıyor. Estetik konusunda araştırma yapan buraya baktığı için, bazı klinikler asistanlarına burada sanki mülteriymiş gibi yazıyor. Devlet hastanesindeki dr sanırım bunu yapmaz. Fakat ben doğal olmayacak bir sonuçla karşılaşmaktan korkuyorum.

Arkadaşlar dudak dolgusu yaptırmak istiyorum her yer o kadar farklı fiyat veriyor ki 500 tl-3000 arası inanılmaz degişiyor. internetten bi yer buldum angelalmanestetik diye bana güzel göründü fiyatı da iyi gibi ama sizin fikirlerinizide almak istiyorum?? veya 500-1000tl gibi rakamlarla bi yer önerir misiniz
Guzellik merkezlerine ben guvenemem ankaradaysan ben mehmet akgune gittim ve memnunum.Fiyat olarak 1600 verdim ilk bu sene yenilettim.Bence ucuz diye guvenme cok sorun oluyor.

Merhaba, öncesi sonrası fotoğraflarınız varsa paylaşabilir misiniz ve şişlli etfal de hangi dr a gittiniz. Açıkcası özel klinikler sosyal medyayı reklam aracı olarak çok kullanıyor. Estetik konusunda araştırma yapan buraya baktığı için, bazı klinikler asistanlarına burada sanki mülteriymiş gibi yazıyor. Devlet hastanesindeki dr sanırım bunu yapmaz. Fakat ben doğal olmayacak bir sonuçla karşılaşmaktan korkuyorum.
Merhaba ,ben burun dolgusu ve botoks yaptırdım farklı zamanlarda fotoğraflarını paylaşıyorum.Detaylı bilgi isteyenlere mesaj atabilirim

Eklentiler

• IMG-0088.jpg
    IMG-0088.jpg
    78 KB · Görüntüleme: 139
  • IMG-0098.jpg
    IMG-0098.jpg
    66,8 KB · Görüntüleme: 149
Merhaba ,ben burun dolgusu ve botoks yaptırdım farklı zamanlarda fotoğraflarını paylaşıyorum.Detaylı bilgi isteyenlere mesaj atabilirim
Merhaba burnunuz gayet iyi olmuş gibi görünüyor memnun kaldınız mı süreçte herhangi bir sıkıntı yaşafınız mı ne kadar kalıcı kaldı acaba

Üyeliğinizi bugün açmışsınız. Toplamda 5 yorum yapmışsınız. Tüm yorumlarınız da reklam amaçlı. Gerçekten anlam veremiyorum sizin gibilere. Yaptırmadığınız işlemleri yaptırdım diyorsunuz. Burda biri mağdur olsa kim olduğunuz belli değil. Bari dürüst olun. Kliniğin reklamını yapıyorum deyin.
ayyy bildiğin klinikten birisi bu :KK70::KK70::KK70:

Kizlar dolgu yaptırip memnun olanlar istanbul tavsiyesinde bulunun lutfennnn :KK66:)

Turkiye’de fiyatlar nasil bilmem ama ben ab ulkesinde goz altini, kaz ayaklarini, anlimi, kas arasini 390 euro’ya bir cilt doktorunda yaptirdim guzel oldu. Insallah fiyat konusunda yardimci olabilmisimdir.

Kizlar dolgu yaptırip memnun olanlar istanbul tavsiyesinde bulunun lutfennnn :KK66:)
Ben çene ucu dudak elmacık şakak yaptırdım hepsini aynı doktora yaptırdım . Çok memnunum fda onaylı dolgu kullanıyor ürünler ile ilgili bilgi verdi araştırarak gittim ben memnun kaldım özelden isim işlemleri atabilirim 😂 çene görsel olarak çok gıdılıymışımda o yüzden isteyenler özelden yazabilir🤗 gögüs estetiği sonrası benim için kırılım oldu estetikten çekinmiyorum artık

Gorsel atarsan cok memnun olurum. Cevremde sorabilecegim kimse yok. Anlayan yok daha doğrusu. Daha once botoks yaptirdim hic olmadi aptal bi dr buldum bula bula. Burdan tavsiye eden arkadaslar oldu ama guvenemedim birde bana cok uzakti hepsi. Yeniden botoks düşünüyorum yapay olmayacaksa da dolgu. İnternetten gorduklerjme aldanmak istemiyorum bir daha.

Ben çene ucu dudak elmacık şakak yaptırdım hepsini aynı doktora yaptırdım . Çok memnunum fda onaylı dolgu kullanıyor ürünler ile ilgili bilgi verdi araştırarak gittim ben memnun kaldım özelden isim işlemleri atabilirim 😂 çene görsel olarak çok gıdılıymışımda o yüzden isteyenler özelden yazabilir🤗 gögüs estetiği sonrası benim için kırılım oldu estetikten çekinmiyorum artık
Girsel gondermediniz.

Dudak dolgusunda istanbulda luva klinik çok iyi. Onun dışında doktorlar tarafından yapılan işlemler güvenilirdir . Dudak dolgusu baya riskli bir işlem bıyık kısmına yapılan dolgular çok zor eriyor . Hatta zamanla erimeyen bile var . İyice araştırıp yaptırın derim

X