Dudak Makyajı Dudak kalınlaştırmak

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)
C

cigtanesi-9

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi cigtanesi-9
kızlar benim alt dudağım üst dudağımdan kalın.daha doğrusu üst dudağım alt dudağıma göre çok ince.dudak kalınlaştırmak için bildiğiniz bir yöntem varmı.yüz yogasıyla kalınlaştırılabiliyormuş galiba ama sadece üst dudak kalınlaştırılabilirmi.bildiginiz birşey varsa yardımlarınızı bekliyorum.teşekkürler:1no2::çok üzgünüm::enbuyukkk:

çok teşekkür edrim endeniz arkadaşım.aslında bunu görmüştüm ama emin olamadım.genede denicem.ilk fırsatta alıcam şu tarçın yağını:1hug:

kızlar bu konuyla ilgili biraz araştırma yaptım.dudak yogasıyla ilgili.üst dudağı kalınlaştıran bir yöntem buldum denicem bakalım.

ewt bende geçende tw de izlemiştim dudaklarını içeri büküyorsun kalemi tutup dudaklarınla döndürüyorsun ileri geri hem elmacık kemiklerini belirginleştiriyomuş hem düzenli yapıldığında gıdıyı yok ediyomuş hem gerdanı daha estetik gösteriyomuş hemde dudağı şişiriyooo ben denedimm muciwee bi hareket bence :)

ewt bende geçende tw de izlemiştim dudaklarını içeri büküyorsun kalemi tutup dudaklarınla döndürüyorsun ileri geri hem elmacık kemiklerini belirginleştiriyomuş hem düzenli yapıldığında gıdıyı yok ediyomuş hem gerdanı daha estetik gösteriyomuş hemde dudağı şişiriyooo ben denedimm muciwee bi hareket bence :)
vaaov yüz kaslarını çalıştırıo çok iimiş tşkler :)

valla denedım bn bunu kızlar inanmazsınız :1shok:ama çevremdekıler dudaklarına stedık fln mı yaptırdın dıe sordular.naniknanik

bende farklı birtane buldum benzer bi yöntem ama.tatlı kaşıgını 2 dudağının ortasına alıyorsun ve iki dudağınla tatlı kaşıgını havaya kaldırıyorsun.10 15 saniye yapıyorsun günde 15 dakika falan yapıyorsun.sanki ilk yaptığında bire fark ediyor.süper bişey.bu yöntem üst dudak için zaten yapınca zorlanan üst dudak oluyor.

ben bu kalemle yapılanı pek anlayamadım.nasıl yapıyorsunuz?

ben bu kalemle yapılanı pek anlayamadım.nasıl yapıyorsunuz?

canım iki dudağının arasına kalemi al kurşun kalem yuvarlak bişi olsun.ileri geri götürüp getirmeye çalış.döndürmeye çalış döndüremiyorsun zaten tam olarak.o arada dudak kasların çalışmaya başlıyor.zaten dudağının zorlandığını hissediyorsun.bilgisayarın karşısındayken yapmanı tavsiye edrim hergün.günde 15 20 dakika yap.ilk seferde bile etkisini göstermeye başlıyor.süper gerçekten.yılmadan yap.bir ay dene derim :içelim:

hemen başladım kızlar ağzımda kalemle yazıyorum sizeeee:dance::dance:

ben bir aydir yapiyorum cok ise yariyor kizlar tavsiye ederim gerci benle evdekiler dalga geciyor ama takmiyorum..

yaa arkadaşlar yaa ben okudum ama hala annamadım bu kalem işini şimdi kalemin ucunu ağsımısa sokuorus sora onu sağa sola döndürmeye mi çalışıorus yaa bende bunu yapmak istiorum noolur yardımcı olun bana:KK43:

yaa arkadaşlar yaa ben okudum ama hala annamadım bu kalem işini şimdi kalemin ucunu ağsımısa sokuorus sora onu sağa sola döndürmeye mi çalışıorus yaa bende bunu yapmak istiorum noolur yardımcı olun bana:KK43:
cnm kalemin ucundan değil orta kısmını iki dudağının arasına alıyorsun ve ileri geri döndürmeye çalışıyorsun

arkadaslar ben de tam anlayamadim valla simdi TCA

nasil yapiyoruz bunu...

1. dudaklarimizi ice kiviriyoruz
2. kalemi uzunlamasina dudak icimizde tutuyoruz
3. dudaklarimiz ice kivrik sekilde one arkaya kalemi yuvarliyoruz

dogru mu anlamisim 1hug

ben de bişi yaziym konuyla ilgili...lipojen adında parlatıcıya benzer bi krem satılıyo eczanelerde...o da kalınlaştırıyomuş dudakları...ben denemedim ama... a.s

ben de bişi yaziym konuyla ilgili...lipojen adında parlatıcıya benzer bi krem satılıyo eczanelerde...o da kalınlaştırıyomuş dudakları...ben denemedim ama... a.s

fatto senin söylediğin lipojenden aldım ben. ama 30 gün sürekli kullanmam gerekiyormuş etkisini görmek için. e insan unutuyor. haliyle pek bi etkisini göremedim.

----------

tipello.net - i am not referring you, i just DO recommend it.

X