Hiv hakkında bilgi sahibi olan var mı ?

Evlenmeden önce yapılan testler farklı oluyor ama. Hpv ve hıv bakılmaz, onlara hiç bakma.
Hpv ve hıv cinsel yolla bulaşan hastalıklar, hpv bir virüs zaten, sürüntü ile vajinandan numune alınacak, hiv testi ise kan ile oluyor. Hayır eşini hastaneden falan kimse aramaz rahat ol.
Ben ona Hpv. Hiv Konusunu açtığımda evlenmeden önce bakıldı bize dedi aile hekimi bakmış doğru mu bilemedm

Anlattıklarınız Herpes e benziyor. Siz yine de hıv ve hpv testi yaptırın. Çünkü aldatma varsa her şey olabilir.

Hpv'nin pek çok farklı türü var,bende 2021'de 3 farklı türü tespit edildi. Ancak hiç siğil ya da uçuk benzeri yapı olmadı. İnternetten okuyarak kendinizi harap etmeyin, öncelikle bunu söyleyeyim. Son smeari bu ay başında verdim. Hpv negatife döndü nihayet. Elbette umarım değildir ama Hiv de olsanız çeşitli tedaviler uygulanıyor.
Smearla anlasulmıyor ki
Hpv testi ıcın ayrı sürüntü alınıyor
Smear testi ayrı

Anlattıklarınız Herpes e benziyor. Siz yine de hıv ve hpv testi yaptırın. Çünkü aldatma varsa her şey olabilir.
Canım genitalde çıkan uçuk benzeri şişliği sıktığımda içinden kıl çıkmıştı . Bir tanesine de kantaron sürdüm ancak şişlik indi küçük bir şey kaldı dudağımda da uçuk var acaba bu gerçekten herpes mi ? Ekinezya içiyorum günde 3 defa bağışıklığım. Açısından

Peki ben hiv testi ve Hpv testi yaptırdığımda eşim bu testlerime ulaşabilir mi pozitif çıktığında direkt onu da mı çağırırlar hastaneye ya da eve mi gelirler
Eşiniz ancak e-nabıza girip görebilir bunu ona da bilgilerinizi bilmedikten sonra giremez zaten. Ama Allah korusun böyle bir durum varsa ondan nasıl saklayacaksınız ki zaten? Ondan kapmışsınızdır yani kimden kapacaksınız? Onun da tedavi olması gerekir,saklamanızın bir manası yok.

Hemen bir enfeksiyon hastalıkları bölümünden randevu alın. Doktora şüphelerinizi anlatınca size tüm cinsel yolla bulaşan hastalıklar için test yaparlar zaten. Hpv için kan testi değil de sürüntü alınıyor sanırım. Onun için kadın doğuma gitmeniz gerekebilir.

Bir de 3 aydan önce çıkmıyor malesef hiv kanda. Eşinizden ne zamandır şüpheleniyorsunuz? 3 aydan az ise doktor beklemenizi isteyebilir. Gerçi eşiniz siz evlenmeden önce ya da sizin eşinizden şüphelenmenizden önce hastalık kaptıysa teste çıkar yine. Şimdi bir kere yaptırırsınız olmadı 3 ay sonra tekrar yaptırırsınız testi.

Direkt bu evi terk eder dava açarım ilk yapacağım iş o olur pozitif çıkarsam çünkü evlenmeden önce yapılan testlerimiz negatifti ! Bu yüzden eğer ben pozitif çıksam dahi o ruh hastası direkt beni suçlar üste çıkmaya çalışan bir yağ gibi . Zaten elimde tüm deliller mevcut
Ay evi terkedermiş sorun degıl ki bu
Bende öldürür fılan demek ıstıyosun sandım

Sigil varmı peki
Ben evi terk ederim eğer böyle bir şey varsa onun ne yapacağı belli olmaz o yüzden durmam . Ev tipi kitler varmış onlardan alacağım hiv icin
diğil ben

Hiv kan ıle bakılıyor nasıl bakacaksınız evdeki kitle?
Kan damlatıyormuşsun zaten kite hamilelik testi gibi düşünün şeker hastaları parmağına iğne yapar ya kan çıkar o tarz bisey onu kite damlattığında sonuç çıkıyormuş pozitif ya da negatif

Hiv ile kadin dogum degil, enfeksiyon hastaliklari bolumu ilgileniyor. E nabizda kendi numaraniz varsa kimse esinizi aramaz. Hem siz neden korkuyorsunuz bu kadar esiniz korksun

Hiv ile kadin dogum degil, enfeksiyon hastaliklari bolumu ilgileniyor. E nabizda kendi numaraniz varsa kimse esinizi aramaz. Hem siz neden korkuyorsunuz bu kadar esiniz korksun
Direkt onunla gitmek istesem tepkisi ne olur acaba her bu konuyu açtığımda bize bakıldı diyor ancak ben şimdi e nabızda kontrol ettim öyle bir test yok sonuç da yok bakılmamış

Kan damlatıyormuşsun zaten kite hamilelik testi gibi düşünün şeker hastaları parmağına iğne yapar ya kan çıkar o tarz bisey onu kite damlattığında sonuç çıkıyormuş pozitif ya da negatif
Allah esirgesin temız Cıkar umarım sonuc

Ay stres yaptım sızın ıcın, midemde bulantı basladı

X