Dudak Makyajı Dudak kuruluğu!

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)
Canım dudaklarına peeling yapman lazım ondan sonra vazelin sürüp uzun süre kalması lazım. Önce vazelini sür 15 dk bekle sonra bir havlu al ve dudaklarına nazikce peeling yap. Peeling için şeker ve balı karıştırıp o karışımı da kullanabilirsin. Sonra dudaklarına tekrar vazelin sür ve uyu. Sabaha harika yumuşacık dudakların olur :KK68:
Bloguma buna benzer bir konu yazmıştım bakmak istersen : makyajdeyipgecme.blogspot .com.tr ye girebilirsin :KK70: (.com dan önceki boşluğu silmen lazım canım, link atınca olmuyor ondan böyle yaptım )
Vazalin dudağa çok iyi geliyor. Bunu bende deneyeceğim. Teşekkürler.

Aynı sorun bende de vardı ruj şeklindeki naturalive dudak kremini kullanıyorum . Çok iyi geldi üstelik içeriğinde kimyasal yok .

Blistex MedPlus derim ben. Nemlendirme özelliğinin yanında, onarma özelliğiylede biliniyor.
Birçok kez kurumuş,çatlamış dudaklarımı onardı kendisi. Çok memnunum.

merhabalar.. benim tüm cildim genel olarak kuru.. tabi dudaklarım da nasibini almış. ballı mallı bir sürü formül denedim ama pek faydasını göremedim. Cildim için zaman zaman e vitamini kullanıyorum. Evigen epey popüler onu deneyebilirsiniz.. biraz bepanten, biraz vazalini karıştırdım.. uyumadan önce dudaklarıma sürdüm.. iki üç gün sonra etkisini gördüm. şimdi küçük bir göz kremi şişesinde her daim hazır olan bir dudak koruyucu kremim var :) yüzde yüz kendi tarifim hem de.. haftada bir gün dudaklarıma.. Bence çok etkili..

çatlayıp kanayan dudaklarım vardı benimde watsonstaydı sanırım himalayanın dudak balmı da çok etkili ben onu kullanıyorum saatlerce kalıyor nemi

X