Dudak Makyajı Dudak kuruluğu!

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)

esrayasin

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2014
11
0
Aşırı derecede kuruyan dudaklarima ne yapicam bilmiyorum niveanin nemlendiricisini kullanıyorum ama işe yaramıyor :KK43: ne yapmaliyim koparincada morariyo :KK43:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Aşırı derecede kuruyan dudaklarima ne yapicam bilmiyorum niveanin nemlendiricisini kullanıyorum ama işe yaramıyor :KK43: ne yapmaliyim koparincada morariyo :KK43:

aynı sorun bende de var o yüzden ruj kullanamıyorum hangi tür olursa olsun en kalitelisi bile çatlak dudaklarımda berbat görünüyor. ben geceleri yatarken bepantol merhemi tüm dudağıma kalınca bir tabaka olarak sürüyorum ertesi gün biraz daha iyi oluyor dudaklarım ama sürmediğim gün yine aynı çatlak görüntü :KK43: belki bir vitamin eksikliğindendir diye düşünüyorum en kısa zamanda bi dr.a danışmayı düşünüyorum.

:KK43: anladım yanlız degilmisim bende ne yaptiysam duzelmiyo duzelsede ertesi gün dediğin gibi ayni oluyo :KK43: esimde nolmus dudaklarina diyo bazen üzülüyorum yani..

nivea falan saçmalık valla. nemlendirmesi gerekirken kabuklaştırıyor.

blistex med plus al. en iyisi.

Bence de. Blistex cok iyi geliyor bana. Yves rocher in dudak balmlari da cok guzel

kızlar ben de farmasinin mor renkli bi koruyucusu var. ondan aldım. 5-6 lira bi şey hatta. o iyi geldi bana, ki benim dudaklarım yaz kış kurur. tavsiye ederim, bi de gece bal sürün diolar, onu duymuştum, iyi geliomuş.

$indir.jpg

Watsons ve gratiste satılıyor.Aldığımdan beri elim başka bir nemlendiriciye gitmedi. :KK31:

Bu kadar çok kuruyorsa bir vitamin eksikliğinden olabilir canım , bence doktora görünüp tavsiye almalısın :KK14:

Gece yatmadan once blistex med surup uyuyabilirsin ise yarar

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Gece yatmadan once blistex med surup uyuyabilirsin ise yarar. Bide dudaklarini islat ve islak dis fircasiyla ovala. Olu hucreleri atar

Burt s bees bal ozlu lip balm .bide dudaklarima vazelin sürüp yarim saat sonra fircaliyorum.ardindan burts bees super oluyor .mat rujlar bile pürüzsüz duruyor..

ben de dudaklarımın kuruluğundan ve çatlaklarından illallah diyenlerdenim. niveanın her türlü nemlendiricisini kullandım vazelin kullandım rujlarla uyudum ama bir faydası yok o kuruluğu hissettikçe ben de ölü derileri koparıyorum elimde olmadan ve başa dönüyorum bir kısır döngü içine girdim dudaklarımın kimyası bozuldu artık çok güçlü tavsiyelere ihtiyacım var. :KK42:

Shea Butter içeren ürünler özellikle kış aylarında dudak çatlaklarında etkili oluyor. Mediwell Dudak Bakım Kremi eczanelerde satılıyor. Üstelik 3,5 tl. Tavsiye edebilirim.

aynen ...ya kupkuru dudaklarım...
hindistan cevizi ...badem yağları falan yetmiyor...üstünkörü bir nemlilik o kadar
o nemliliğin altındaki yer yer kuruluk hissediliyor hala

Ben neutrogena lipstick kullanıyorum aynı problem için, çok iyi geliyor:KK25:.

Canım dudaklarına peeling yapman lazım ondan sonra vazelin sürüp uzun süre kalması lazım. Önce vazelini sür 15 dk bekle sonra bir havlu al ve dudaklarına nazikce peeling yap. Peeling için şeker ve balı karıştırıp o karışımı da kullanabilirsin. Sonra dudaklarına tekrar vazelin sür ve uyu. Sabaha harika yumuşacık dudakların olur :KK68:
Bloguma buna benzer bir konu yazmıştım bakmak istersen : makyajdeyipgecme.blogspot .com.tr ye girebilirsin :KK70: (.com dan önceki boşluğu silmen lazım canım, link atınca olmuyor ondan böyle yaptım )

X