Kalıcı Makyaj Uygulamaları Dudak renklendirme acısına çözüm

Kalıcı makyaj yaptıranlar, kalıcı makyaj kaş, kalıcı makyaj nedir, kalıcı makyaj nasıl yapılır, kalıcı makyaj silme, kalıcı makyaj fiyatları, kalıcı makyaj dudak

brcx

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Şubat 2013
5
2
Merhaba arkadaşlar dudak renklendirme yaptırıyorum ama çok acıdığı için yarım kaldı Acısını azaltmak için tavsiyeler var mı ??

Yapan yere Emla kullansan problem olur mu diye sorun.
Emla normalde epilasyon acısına dayanamayanların tercih ettiği bir krem, geçici olarak uyuşturuyor bölgeyi.
Fiyatı ucuz değilmiş ama forumda daha önce bazı eczanelerin tekli olarak sattığını okumuştum, muadili de vardır sanırım.

Yapan yere Emla kullansan problem olur mu diye sorun.
Emla normalde epilasyon acısına dayanamayanların tercih ettiği bir krem, geçici olarak uyuşturuyor bölgeyi.
Fiyatı ucuz değilmiş ama forumda daha önce bazı eczanelerin tekli olarak sattığını okumuştum, muadili de vardır sanırım.
Emla hiç fayda etmiyor denedim

Ben 2 gün önce yaptırdım. Hem kaşımı hem dudağımı. Kaşıma da dudağıma da uyuşturucu krem sürüldü. Gerçekten uyuştular baya kaşımı o yüzden acısını hiç hissetmedim. Ama dudağım kaç kat uyuşturucu krem sürdürmeme rağmen böyle bir acı yok… gözlerimden yaşlar aktı ellerimi sıktım bitene kadar. Çok felaket bir acı arkadaşlar dudağa herkesin dayanabileceğini sanmıyorum. Dudağım bayada uyuşmuştu bu arada. Neden dudak uyuşmasına rağmen çok acıyor diye sorduğumda çünkü dudakta çok sinir var dedi. Yani dayanabilecekseniz tercih edin dudak renklendirmeyi. Öyle videolardaki gibi bitince sırıtarak gülerek kalkmıyorsunuz ordan🤣🤣

Yaptırmak isteyenlere benden de bilgi olsun yarım biraktirdim işlemi dudağım kenarlari kırmızı gerisi kendi rengim çünkü işlem inanılmaz ağrılı böyle bir acı yok yani normal doğum yapmış biri olarak avı esigim bir hayli yüksektir ve dayanamadım kesinlikle bir daha sokağından geçmem emla falan hikaye narkoz vermeleri lazım bence

Yaptırmak isteyenlere benden de bilgi olsun yarım biraktirdim işlemi dudağım kenarlari kırmızı gerisi kendi rengim çünkü işlem inanılmaz ağrılı böyle bir acı yok yani normal doğum yapmış biri olarak avı esigim bir hayli yüksektir ve dayanamadım kesinlikle bir daha sokağından geçmem emla falan hikaye narkoz vermeleri lazım bence
Gecmiş olsun cok 😌 ben iyiki dayanmısım hala renkli dudaklarım cok memnun kaldım. Ama yukarda da yazdıgım gibi herkesin dayanabileceği bir işlem kesinlikle değil. Dudağınıza dövme yaptırıyormuş gibi düşünün o bölgeye sürekli iğne giriyor ve o iğneyle dudağınız boyanıyor. 🤭 acaba dudak dolgusu da bu kadar acıyor mudur? İlerde onuda düsünüyorum

X