Dudakta uçuk hamilelik belirtisi mi?

Hayatlarrr

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Aralık 2020
6.089
1.518
43
Hanımlar, bata beş gün kala uçuk belirti olabilir mi?
Yaşayanlar lütfen paylaşır mısınız tecrübelerinizi.

Hanımlar, bata beş gün kala uçuk belirti olabilir mi?
Yaşayanlar lütfen paylaşır mısınız tecrübelerinizi.
Kesinlikle belirti diyemesrkte belirti olabilir çünkü hamilerimi öyle öğrendim uçuk cıktı ve başka hiç belirti yoktu bende 😊ve dogumdan bir hafta önce yine uçuk cıktı ve doğuma gittim şaka gibi ama gercek😂😂

Kesinlikle belirti diyemesrkte belirti olabilir çünkü hamilerimi öyle öğrendim uçuk cıktı ve başka hiç belirti yoktu bende 😊ve dogumdan bir hafta önce yine uçuk cıktı ve doğuma gittim şaka gibi ama gercek😂😂
Üst dudağımın tüm çevresi uçuk, seninde böyle miydi?

Soğuk algınlığı, ateş, boğaz ağrısı, burun tıkanıklığı oldu ondan kaynaklı mı diye düşünüyorum.

Soğuk algınlığı, ateş, boğaz ağrısı, burun tıkanıklığı oldu ondan kaynaklı mı diye düşünüyorum.
Uçuğu tetikleyen şeyler stres yorgunluktan metabolizma yani hamililelik biraz garip geldi bana sürekli uçuk çıkar bende çoğunlukla yorgun uykusuz kaldığımda korkup stres yaptığımda çok fazla olur birtane çıkar o bir ay boyunca ürer her yere atar 🤷🥺

Bende sogukalinganligi var burnum kapalı ama hamilelikte vücut direnci düşüyor ya belki oyuzden de olabilir giripte olabilir ilk kızımda hiç belirti yoktu uçuk cıktı şuan da var uçuk adete 9 gün var herkes de bir olmayabilir tabiki adet gününü beklemek daha mantıklı

Uçuğu tetikleyen şeyler stres yorgunluktan metabolizma yani hamililelik biraz garip geldi bana sürekli uçuk çıkar bende çoğunlukla yorgun uykusuz kaldığımda korkup stres yaptığımda çok fazla olur birtane çıkar o bir ay boyunca ürer her yere atar 🤷🥺
Herkes bir değil tabiki 3 yıllık evliyim üçüncü ucugum hamileliğini öğrenmeden cıktı doğuma gitmeden cıktı ve şuan yine cıktı 😂😂yanı benim için uçuk büyük bir belirti

Normal zamanda uçuk çıkmıyor mu sizde 😳 bende çıkmadığı ay da ayyy ne güzel bu ay çıkmadı die seviniyorum 😅
Yok kolay kolay çıkmaz dediğim gibi ve kızımda 3 kere hamile olduğumu gördüm ve uçuk cıktı şuan 9 aylık oldu yine 3 kere hamile olduğumu gördüm ve uçuk cıktı 😂 adet günümün gelmesini bekliyorum pko var tedaviyle oldu yine olmaz diye korumadık ama kısmet bakalm

Yok kolay kolay çıkmaz dediğim gibi ve kızımda 3 kere hamile olduğumu gördüm ve uçuk cıktı şuan 9 aylık oldu yine 3 kere hamile olduğumu gördüm ve uçuk cıktı 😂 adet günümün gelmesini bekliyorum pko var tedaviyle oldu yine olmaz diye korumadık ama kısmet bakalm
Farklı bir durum iyi ama önceden görmek felan keşke benimde öyle olsa 😅🥺 bir sabah uyanıyorum uçuk çıkmış sonra onunla bir ay yaşıyorum ağzımın çevresinde gezip duruyor lanet şey 🥺 careside yok ne ilaç ne krem kar etmiyor bağışıklık güçlendirmek gerekli belkide sizinde bu yüzden çıkıyor hamilelikle hormanlar değişiyor vücut bunu garip karşıladığı için sinyal veriyordur ☺️

X