Düğün, bosanma vs

Her an boşayabilir seni dikkatli ol 😂
Doğru az masraf yaptı ne de olsa. Gözden çıkarabilir şatafatlı düğün yapmadığı için burda konuşulan mantığa göre. 1 aya doktor kuzenim evlenecek o da düğün yapmıyor demek ki 1 seneye kalmaz boşayacak kızı😔

Doğru az masraf yaptı ne de olsa. Gözden çıkarabilir şatafatlı düğün yapmadığı için burda konuşulan mantığa göre. 1 aya doktor kuzenim evlenecek o da düğün yapmıyor demek ki 1 seneye kalmaz boşayacak kızı😔
Ben 9 senedir adam beni boşamasın diye kırk takla atıyorum. Şatafatlı düğün yapanlar anlayamaz 🙄

Kuzeninden hiç emin değilim. 😀 Boşayabilir o.

Eks koca hem şaşalı yapti, hem şaşalı bosadi. Her şeyimiz en sasalisindan, asagisi kurtarmıyor 🤣🤣🤣

Hayır ben ayrılık kararı verdiğimde tanıştılar, çokta sevdi kız çokta mutlu oldu, benimle olmasına da gerek yoktu, olay bu kadar ☺️🤷🏻‍♀️ Herkes nasibiyle evlenir, biz evlenebilecekken mahvettik her seyi. Bir ay icinde evlenen bir insanda çok sevgi arayamıyorum ama kızın saflığı duruluğu etkili olmuş olabilir.
Hemen nasıl birini bulup evlendi ki

X