Düğün, bosanma vs

Hayır ben ayrılık kararı verdiğimde tanıştılar, çokta sevdi kız çokta mutlu oldu, benimle olmasına da gerek yoktu, olay bu kadar ☺️🤷🏻‍♀️ Herkes nasibiyle evlenir, biz evlenebilecekken mahvettik her seyi. Bir ay icinde evlenen bir insanda çok sevgi arayamıyorum ama kızın saflığı duruluğu etkili olmuş olabilir.
İstesem başrol ben olurdum falan dedin de, yok işte öyle değil. O kız gökten zembille inmedi ya. Varmış bir arayışlar. Sen ezdirmeyince itina ile ezebileceği birini bulmuş. Bir de öğretmenlerin izinleri çalışma saatleri falan, kadrolu ise bir de öff..

Projeyi yazıyorsun bitiyor, kocayida bosuyorsun bitiyor. Yüzlerce proje yazıyorsun ama yüzlerce koca bosayamiyorsun. Demekki en kolayi proje yazmak 🤣🤣🤣Nasil bir ağdan faydalanıyor olabilirim ki.🤣🤣🤣🤣
Bu arada ben evlilik yapmadım koca nasıl boşanır bilmiyorum ama nişanlılık sürecim oldu, o ilk aşk kıvılcımıyla karşımdaki kişinin iş tayin ilişkisi ile benimkinin tutmayacağını ev hanımı olmam gerekeceğini ve hatta kıskançlıkların takıntı seviyesinde bana küfürlerle döneceğini tahmin etmiyordum, neyse ki zaman akıp geçti herkes doğru yerde ve doğru zamanda suan :)
Kuzenim tonla para döktü, 5 yıllık polis maaşı eder. Ardına bakmadan boşanıyor şimdi. '' Erkeğin ciğerini yakacan ki kıymetin olsun, sana olmasa harcadığı paraya acır. '' diyen tiyzeler yanıldı.
Ah o teyzeler
Hahaha olur, eğitim alırsam anladığimda yorum yaparım yazdıklarına iznin olursa 🤣🤣🤣🤣
Şuan hala yaptığınız yorumun konuyla alakası yok ama alakası olunca mutlaka dikkat edicem 🤭

İstesem başrol ben olurdum falan dedin de, yok işte öyle değil. O kız gökten zembille inmedi ya. Varmış bir arayışlar. Sen ezdirmeyince itina ile ezebileceği birini bulmuş. Bir de öğretmenlerin izinleri çalışma saatleri falan, kadrolu ise bir de öff..
Yani akrabası olunca çokta gökten zembile gerek kalmamış tabi 😆🙈 o kızın da bizim nişanımızda zaten nişanlı olması dışında hiçbir sıkıntı yok valla aşkı memnu gibi ama aşk yok 😅😬

Yani akrabası olunca çokta gökten zembile gerek kalmamış tabi 😆🙈 o kızın da bizim nişanımızda zaten nişanlı olması dışında hiçbir sıkıntı yok valla aşkı memnu gibi ama aşk yok 😅😬
Owwwww, bak o kız boşanamaz da şimdi. Akraba ile kan davası çıkar falan. Elden evleniyorsun boşuyorsun hiçbirşeyin oluyor, amca /dayı oğlunu boşasan yine amca /dayı oğlu. Fena. Ohhhh ne güzel koşturur artık adam atını.

Bu arada ben evlilik yapmadım koca nasıl boşanır bilmiyorum ama nişanlılık sürecim oldu, o ilk aşk kıvılcımıyla karşımdaki kişinin iş tayin ilişkisi ile benimkinin tutmayacağını ev hanımı olmam gerekeceğini ve hatta kıskançlıkların takıntı seviyesinde bana küfürlerle döneceğini tahmin etmiyordum, neyse ki zaman akıp geçti herkes doğru yerde ve doğru zamanda suan :)

Ah o teyzeler

Şuan hala yaptığınız yorumun konuyla alakası yok ama alakası olunca mutlaka dikkat edicem 🤭
Ben bir tane bosadim, hic kolay olmuyor o yuzden proje yazmak daha kolay dedim sana. Cocukla boşanincasıda ekstra mükemmel oluyor. Çalışmak misin, cocuga mi bakacaksın, evle mi uğraşacaksın. En hayırlısı olmus diye düşünüyorum, siz neden fedakarlık yapacaksiniz ki.

Owwwww, bak o kız boşanamaz da şimdi. Akraba ile kan davası çıkar falan. Elden evleniyorsun boşuyorsun hiçbirşeyin oluyor, amca /dayı oğlunu boşasan yine amca /dayı oğlu. Fena. Ohhhh ne güzel koşturur artık adam atını.
Hayat ne getirecek bilmiyoruz, bir daha kesişmeyelim de herkes naparsa yapsın 🌸

Ben bir tane bosadim, hic kolay olmuyor o yuzden proje yazmak daha kolay dedim sana. Cocukla boşanincasıda ekstra mükemmel oluyor. Çalışmak misin, cocuga mi bakacaksın, evle mi uğraşacaksın. En hayırlısı olmus diye düşünüyorum, siz neden fedakarlık yapacaksiniz ki.
Ya ben bi ara cidden bu ilk aşktan kendimi tanıyamıyordum büyü içindeyim gibiydi , işim gücüm gözümde hiç olmuştu, doktora falan hak getire 😅🙈

Ya ben bi ara cidden bu ilk aşktan kendimi tanıyamıyordum büyü içindeyim gibiydi , işim gücüm gözümde hiç olmuştu, doktora falan hak getire 😅🙈
Belli o zaten, kendi kariyerini yakmayı göze almışsın. Verdigimiz cok yanlis kararlar. Ben gayet gösterişli bir kir düğünüyle evlendim. Millet düğünümün güzelliğinden konusuyordu, bu arada ben ve eski esim dugun istemiyorduk. Hadi annelerin gönlü olsun dedik. Mükemmel giden bir evlilik, sonuc 7 yıl sonra ayrıldık, hicbirseye garantimiz yok mükemmel birde bitiş yaptik yeminle. 🤣🤣🤣
Hic kimse için kendimizden vazgecmememiz gerekiyor, giden kendi hayatına bakiyor, biz vazgectiklerimizle kalıyoruz malesef

Ama şimdi o işin gücünle hava basıyorsun, bak. Büyü bozulunca ya herşey için çok geç olsaydı? Böyle koca ile hava basamayacağına göre?

Kızlaar kıskanmadım vallahi, çok zengin arkadaşlarım boşanıyorlar onlara soramıyorum nedne o zaman bu kadar masrsf yaptınız diye 😏 niye böyle şeyler düşünüyorsunuz ya, illa işimizi gücümüzü mü yazalım yok sefil değilim diye 😮
İnsanlar bosaniriz diye düğün mü yapmasın ? Lüks seviyordur, belki tekrar evlenip yine yapacak

Yani kimse alinmasin ama luks otelde dugun yapip Latif Dogan'la Alisan'i getiren adamdan ben Tulum dönüşü bosanirdim herhalde ahshs Tulum biletleri yanmasin simdi, ona giderdim sonra dava acardim :KK70:
Aynen. Karga sesimle kendim söylerdim gene de onları istemezdim düğünümde😅

O işlerin kolaylığı zorluğu hiç belli olmaz, yine projeyi yazıyorsun bitiyor, örneğin şuan buraya yazmak için bir ağdan faydalanıyorsun istemesende 😅😅🙋🏻‍♀️
Siz proje yapmayı mühendis olmayı neden bu kadar irdelediniz? Ne alakası var eski nişanlınızın yaptığı şatafatlı düğünle? Eşim köydeki insanın bile haberinin olduğu dev projelerde yer aldı alıyor ama akşam evde soğan doğruyor maydonoz ayıklıyor😂

Siz proje yapmayı mühendis olmayı neden bu kadar irdelediniz? Ne alakası var eski nişanlınızın yaptığı şatafatlı düğünle? Eşim köydeki insanın bile haberinin olduğu dev projelerde yer aldı alıyor ama akşam evde soğan doğruyor maydonoz ayıklıyor😂
Kocanın mühendis oldugunu mu söylemek istiyorsun ceycey:skandal::skandal::skandal:yoksa direk mi söylüyorsun. 🤣🤣🤣

😪 işte boşanmal başlı başına çok zorda bırakan bir durum bir de böylesi masraflar sanki göze batar gibi

Bu boş yorumunuza ne cevap vereceğimi gerçekten bilemedim, size ne ? Size mi soracağım neyi merak edeceğimi?
bütceni aşmak bana göre saçma 2 saatlik salona binler vermek saçma mobilya ömürlük değil aşırı pahalı olması saçma haaa babadan doğma zenginsen çokta para derdin yok demektir al en pahalısını

X