Düğün, bosanma vs

Cok haklisiniz tamamen anlasmakla alakali iste anlasip anlasamayacagini bilmeden milyarlari nasil savuruyorlwr oyle 😰🤷🏻‍♀️
Aynı evin içinde yaşamaya başlayınca tanıyor aslında insanlar birbirlerini tam olarak ki bazen gerçekten tanıdım diyorsun ama evlenip aynı evde yaşamaya başlayınca gerçekleri görüyorsun.

Züğürt tesellisi ve bi tık çekememezlik seziyorum bu konuda, hani böyle yalıların önünden geçerken derler ya aman zenginlik olsa nolur huzur yok ki o evlerde , hasetin atasözü olmuş hali , bu geldi aklıma 😁😁😁
Ha aklıma gelmişken, en sade düğün benim kuzenler arasında, eşit huzur seviyesine sahibiz. 😀

Benimkini erkek ailesi tamamen kendileri gösterişi sevdikleri için çok abartılı yaptılar, gittiğim en iyi düğün kendi düğünümdü, sonra burda yaşayınca buranın rutini olduğunu gördüm, on yıldır evliyiz.

Her şatafatlı evlenen boşanmıyor yani 😎🥸
Maşallah rabbim daim etsin:)
Kuzenim. Kızın önüne dünyaları yığdı. Ama sürekli de kavga ediyorlardı. Kaç kere ayrılma eşiğine geldiler. Sonuç, 1 çocuk ile boşanıyorlar.
O anlar gozden cikiyor demek ki ?
Aynı evin içinde yaşamaya başlayınca tanıyor aslında insanlar birbirlerini tam olarak ki bazen gerçekten tanıdım diyorsun ama evlenip aynı evde yaşamaya başlayınca gerçekleri görüyorsun.
O asama zaten her seyi tamamlayan
Züğürt tesellisi ve bi tık çekememezlik seziyorum bu konuda, hani böyle yalıların önünden geçerken derler ya aman zenginlik olsa nolur huzur yok ki o evlerde , hasetin atasözü olmuş hali , bu geldi aklıma 😁😁😁
Bende disarsan okusam oyle algilardim galiba haklisiniz

Görkemli bi düğüne gittiniz gelini damatı kıskandınız da bi ay sonra boşanmasını mı dilediniz yoksa 😁🥸🤓
Kızlaar kıskanmadım vallahi, çok zengin arkadaşlarım boşanıyorlar onlara soramıyorum nedne o zaman bu kadar masrsf yaptınız diye 😏 niye böyle şeyler düşünüyorsunuz ya, illa işimizi gücümüzü mü yazalım yok sefil değilim diye 😮

Kızlaar kıskanmadım vallahi, çok zengin arkadaşlarım boşanıyorlar onlara soramıyorum nedne o zaman bu kadar masrsf yaptınız diye 😏 niye böyle şeyler düşünüyorsunuz ya, illa işimizi gücümüzü mü yazalım yok sefil değilim diye 😮

Kıskanmakta ne var ki , kıskanmak da bir duygu , ben bazen daha güzel düğünler görünce kıskanıyorum. Önce duygularını kabul et bence 🤓

Ay insanlar nasıl olsa boşanırız diye evlenmiyor tabi ki. Çok zengin diyorsunuz, kendi hayat standardına göre yapıyordur düğününü, ya boşanırsak ne olur en iyisi sade bir nikahla evlenelim mı diyecekler? Sanki paralar sizin cebinizden çıkmış da onu dert ediyorsunuz.

Son düzenleme:
Ay insanlar nasıl olsa boşanırız diye evlenmiyor tabi ki. Çok zengin diyorsunuz, kendi hayat standına göre yapıyordur düğününü, ya boşanırsak ne olur en iyisi sade bir nikahla evlenelim mı diyecek insanlar? Sanki paralar sizin cebinizden çıkmış da onu dert ediyorsunuz.
Aslında nişanlandığım dönemde maddi sıkıntı yoktu ve aklımıza ne geldiyse görüp yaptık ama benim aklımın kosesindeydi hep hayat ne getirecek bakalım diye, içime dogmuş belki olmayacağı

Ha aklıma gelmişken, en sade düğün benim kuzenler arasında, eşit huzur seviyesine sahibiz. 😀

Ben de zaten yapılan şeyleri üzerime alınmamıştım kimle evlense yapacaklardı, tadını çıkardım 🥸

Sadece şeyi takdir ediyorum katip bacı düğün sonrasına evlenen çifte tek kuruş borç bıraktırmıyorlar, aralarındaki ilişkiyi geçimlerini maddi sıkıntılar etkilemesin bi de onunla uğraşmasın diyorlar bize de aynısını yapmışlardı, şuan bakıyorum da çok kral hareket değil mi ya

X