Düğün Düğün giriş müziği

EcreEcrin

Üye
Kayıtlı Üye
15 Temmuz 2013
2
0
Kızlar düğünümde binbirgece dizisinin jenerik fon müziğini kullansam nasıl olur?Müziği çok beğeniyorum onda sıkıntı yok ama dizi müziği olması herkes tarafından bilinen birşey olması sizce :KK3:basit olurmu??

Kızlar düğünümde binbirgece dizisinin jenerik fon müziğini kullansam nasıl olur?Müziği çok beğeniyorum onda sıkıntı yok ama dizi müziği olması herkes tarafından bilinen birşey olması sizce :KK3:basit olurmu??

Düğün konseptine göre değişir ama normal bir düğün değilse yani salonda yapılacaksa sana valse müziğini tavsiye ederim. Ben düğünümde onu kullandım. Hala duyduğumda tüylerim diken diken oluyor :KK1::KK1::KK1:

Ben 2 dugunde muzik duydum ilk duydugum anda etkilendim bunu bulurum ben dedim eevegeldim aradim taradim bulamadim 2. Dugunde nerdeyse gidip sorcaktim bunun ismi ne diye ama soramadim :KK1: amaaa sonunda buldum Melih Kibar - Mesaj bi dinle istersen muhtesem sesi acip dinle dugunde son ses oldugu icin cok etkileyici :KK1: ilerde evlenirsem kesinlikle bu olcak hatta pasta icin bile muzigim hazir Allah nasip kismet ederse :KK1:

Evlendin mi yoksa en basta onu sormak lazim :)

Son düzenleme:
bende "oldu en sonunda oldu bim bam bom..." diye başlayan bir şarkı vardı, bugün aklıma geldi, hoşuma gitti :) sizce abes kaçar mı?

ben seneye evleneceğim. Düğünümüz salonda olursa Ana Gabriel-Historia de un amour şarkısını istiyorum. kır düğünü veya dışarıda olursa nilüfer - ta uzak yollardan yada seni beklerim öptüğün yerde şarkılarından birini istiyorum. ama karar vermek zor.

X