Düğün Günümüzü Aldık...( 12/04/2009 )

esra_karadeniz

Aşkısının Minikkuşu :))
Kayıtlı Üye
29 Kasım 2008
926
2
42
İçimde buruklukla dolu kocaman bir mutluluk var.İnsan bu kadar karmaşık duyguları birarada nasıl yaşar hiç bilmiyorum.Baba evimin en küçüğü ve annesinin kuzusu olan biri için inanılmaz zor anlar yaşadım nikah günümüzü alırken.Ama yanısıra bitanemle aynı evi ayna hayatı paylaşacak olmak şimdiye kadar yaşamadığım heyecanlara ve mutluluklara ulaştırdı beni.Lafın kısası 12/04/2009'da evleniyorum :asigim::asigim:

İçimde buruklukla dolu kocaman bir mutluluk var.İnsan bu kadar karmaşık duyguları birarada nasıl yaşar hiç bilmiyorum.Baba evimin en küçüğü ve annesinin kuzusu olan biri için inanılmaz zor anlar yaşadım nikah günümüzü alırken.Ama yanısıra bitanemle aynı evi ayna hayatı paylaşacak olmak şimdiye kadar yaşamadığım heyecanlara ve mutluluklara ulaştırdı beni.Lafın kısası 12/04/2009'da evleniyorum :asigim::asigim:

canım şimdiden sana kocaman bi mutluluk diliyorum...çok zor olsa gerek ama bi o kadarda güzel...ee hem ağlarım hem giderim hesabı..allah mutluluğunu hiç bozmasın
darısı bana inş:asigim:

esra_karadeniz , çok yakın bir tarihmiş. Mutluluklar diliyorum tatlım
Allah tamamına erdirsin..

cok sevındım cnm şimdıden mutluluk hıç kapınızdan ayrılmasın ınş hersey gonlunce olsunŞeniz darısı tüm bekarlara
ceyıs işinide bıtrdın sayılır :jeyyar:hiç bıtmes ama senı tesellı edım dedım:nazar:

Çok teşekkür ederim arkadaşlar.Hem yakın bir tarih hemde ben telaşe müdüresi olduğumda inanılmaz panik içindeyim.Böcüğüm çeyiz hiç bitermi , ben bitti birşey gözüyle bakıyordum ama gün aldık yine alınacakların ,yapılacakların telaşı sardı beni. Rabbim nerde benim gibi varsa hepsinin yardımcısı olsun. Bekarlarada hayırlı kısmetler versn inşallahhhhh

süper tariiiiihh..!!
sevgilimin doğumgünü + bizim ne nereye doğru yol alacağımızın yavaş yavaş oluşacağı tarih aynı zamanda :eek:..
mutluluklar dilerim..

tebrik ederim arkadaşım .Allah bi yastıkta kovatmayı nasip eder inşalah .bir ömür boyu mutlu olmanı dilerim :))))

Canım tebrik ediyorum...
nşallah düğün fotolarını mutluluk içinde bizle paylaşacağın günlerde gelir....
mutluluklar canım....

Mutluluklar cnm a.s.:nazar: Çok değişik duygular Allah mutluluğunu daim etsin düğün resimlerinide görürüz inşallah :1hug:

Tebrikler canim hayirlisiyla evlenirsiniz insallah, bu karamasik duyguyu cogumuz yasadik yada yasiacagiz ben yasadim ama zamanla azaliyor hic merak etme allah mutlulunuzu daim etsin

kızlarr bende düğün tarihimi aldım 12 temmuz. umarım güneşli pırıl pırıl bi gün olur ben ağlarken yağmur yağdırırım zatensenağlama

benden 2 hafta önce gelin oluyorsun canım Allah mutluluğunu daim eder inşallah. Umarım çok fazla sıkıntı çekmeden sevdiğin insanla güzel bir yuva kurarsın. :nazar:

benden 2 hafta önce gelin oluyorsun canım Allah mutluluğunu daim eder inşallah. Umarım çok fazla sıkıntı çekmeden sevdiğin insanla güzel bir yuva kurarsın. :nazar:

Tesekkür ederim cnm umarım seninde mutluluğun daim olsun şimdiden hayılı olsun.
İnşallah sıkıntısız yaşıyacaz bu günlerikaydirigubbakcemile5

X