Düğün Günümüzü Aldık...( 12/04/2009 )

Tarih alan tüm arkadaşları kutlarım...Allah tamamına erdirsin çok mutlu olun...küçük bir tavsiye bol bol fotoğraf çektirin evdeyken ordayken burdayken.kuafördeyken , evden çıkarken kameraya çeksin birileri mutlaka...sonradan çok üzülüyo insan benim gibi =((

Tarih alan tüm arkadaşları kutlarım...Allah tamamına erdirsin çok mutlu olun...küçük bir tavsiye bol bol fotoğraf çektirin evdeyken ordayken burdayken.kuafördeyken , evden çıkarken kameraya çeksin birileri mutlaka...sonradan çok üzülüyo insan benim gibi =((

BEN BAYILRLM CEKTIRMEYE RESIM AMA BENIMKI SEVMIYOR :ecrin_bebek:

Çokk teşekkür ederim Allah evli olanların evliliğini mutluluğunu daim etsin benim gibi gün sayanlarada bir ömür mutluluk versin :Saruboceq::Saruboceq:

Simdiden mutluluklar diliyorum canim...yerimseniben Bende ayni tarihte evleniyorum (nikahim kiyilacak). Hadi HAYIRLISI! :Saruboceq:

Telasin coktur senin bu aralar...:eek:

İçimde buruklukla dolu kocaman bir mutluluk var.İnsan bu kadar karmaşık duyguları birarada nasıl yaşar hiç bilmiyorum.Baba evimin en küçüğü ve annesinin kuzusu olan biri için inanılmaz zor anlar yaşadım nikah günümüzü alırken.Ama yanısıra bitanemle aynı evi ayna hayatı paylaşacak olmak şimdiye kadar yaşamadığım heyecanlara ve mutluluklara ulaştırdı beni.Lafın kısası 12/04/2009'da evleniyorum :asigim::asigim:

canım Allah mutluluğunuzu daim etsin..
bende senin gibiyim evin en küçüğü ve tek kızı annem şimdiden ağlamaya başladı tabi bende ama ondan gizli gizli senağlama
çok zor olucak ama diğer yanda olması da gerekiyor hele ki doğru olduğunu düşündüğümüz insanları bulmuşken ne diyim yüce Rabbim utandırmasın hiçbirimizi...

canım Allah mutluluğunuzu daim etsin..
bende senin gibiyim evin en küçüğü ve tek kızı annem şimdiden ağlamaya başladı tabi bende ama ondan gizli gizli senağlama
çok zor olucak ama diğer yanda olması da gerekiyor hele ki doğru olduğunu düşündüğümüz insanları bulmuşken ne diyim yüce Rabbim utandırmasın hiçbirimizi...

Çok teşekkür ederim canım benim. Nerede evlenecek yuva kuracak insan varsa Rabbim yardımcısı olsun.:Saruboceq:

Çok teşekkür ederim arkadaşlar.Hem yakın bir tarih hemde ben telaşe müdüresi olduğumda inanılmaz panik içindeyim.Böcüğüm çeyiz hiç bitermi , ben bitti birşey gözüyle bakıyordum ama gün aldık yine alınacakların ,yapılacakların telaşı sardı beni. Rabbim nerde benim gibi varsa hepsinin yardımcısı olsun. Bekarlarada hayırlı kısmetler versn inşallahhhhh

canısı allah tamamına erdirsin :Saruboceq:mutluluklar diliyorum inşallah düğün resinlerini de koyarsın:teytey:düğüne kadar telaşlar eksikler bitmez şimdi yorgunluğunu anlayamazsın hele biii düğününüz olsun 2 hafta kendine gelemezsin kendimden biliyorum ama olsun dünyanın en tatlı telaşı ve yorgunluğu tekrar mutluluklar diliyorum:1hug:

Canım benim çok teşekkür ederim. Çok telaşlıyım gerçekten tatlı telaşlar ama.Düğünden sonrada anlayamayacağım yorgunluğumu tatlım ya ben evlendikten 10 gün sonra kaynım nişanlanıyor ve 25 gün sonrada evleniyor çifte düğün gibi birşey olacak.Allah yardımcımız olsun.:Saruboceq:

ah ah esracım biliosun beraber çeyiz düzüyoz topicte sen de gidicen demekki haa, off off üzülme be canım keşke benim de gelse bir an önce tarihim.

size mutlu bir yaşam dilerim, darısı da tez zamanda bana olsun kuşum

X