Gelinbaşı ve Gelin Tacı dugun sacım ve dıs cekimm fıkır ıstıyoruuum

mekana göre saç modeli de değişir, misal kır düğünü açık saçı kaldırır ama salon düğünü kaldırmaz bence, topuzun dağınık ya da sıkı olması yüzünün şekline göre değişir, hatta nişanlısı ile çok boy farkı olan donat topuz yaptırıyor

Dis cekimi dugunle ayni gun yaptirma.
dugunde topuz yaptir. Dis cekim gunu acik birak.

agustosta evlendım delı sıcaklarda...nışanımda yazındı.ıkısındede sacımı açık bıraktım oyle svıyorum ve ıkısındede dıs cekıme gıttım...bozulmadı makıneye gırdıgım ıcın gayetde guzel oldu
makineye girdim derken

Fotoğrafınızı başka bir gün çektirin. Hem tüm gün fotoğrafa kalır daha güzel fotoğraflarınız olur.

kesinlikle açık bırakmayın ben ettim (saçıma) siz etmeyin yaz yaz açık saç mı olurmuş rezilliğin daniskasını yaşadım vallahi:KK67:

ben düğünde balerin topuz yaptırdım düğün sonunda bir akrabamız kadınların neden topuz konusunda direttiklerini şimdi anlıyorum o kadar oynadın tepindin bir gram bozulmadı ben eşime ısrarla açık yaptırmıştım düğün sonunda hiç yapılmamış gibiydi dedi :)

Benimde yakında düğünüm var tatlım, şimdiden bir ömür mutluluklar diliyorum. Erkek arkadaşımla tanıştığımda olur da evlenirsek düğünümde saçımı açık yaparım diyerekten 3 senedir saç uzatıyorum, öngörümde haklı da çıktım, evleniyoruz :KK48: Topuz saçı hiç sevmiyorum ne gelinliğin, ne abiyenin hiçbirşeyin üzerine yakıştırmıyorum. Gelinliğe açık saç yakışmaz diyenlere de katılmıyorum. Tabiki çok kabarık allı pullu bir gelinliğin üzerinde açık model olmaz. Ama açık saç kullanabileceğin gelinlik modelleri var. Özellikle balık model gelinliklere açık saçı çok yakıştırıyorum. Bu tip bir gelinlik tercih edebilirsin. Ben yarım toplu, sadece ve şık bir model tercih edeceğim. Düşündüğüm modelleri seninle de paylaşayım belki fikir olur tatlım..

Eklentiler

• 6a42a30aef9551200f6f3d6789979866.jpg
    6a42a30aef9551200f6f3d6789979866.jpg
    50,7 KB · Görüntüleme: 738
  • sarı-saç-kaın-bukleli-şık-gelin-saçı-modeli.jpg
    sarı-saç-kaın-bukleli-şık-gelin-saçı-modeli.jpg
    50,4 KB · Görüntüleme: 1.127
  • salık-gelin-saçı.jpg
    salık-gelin-saçı.jpg
    65,7 KB · Görüntüleme: 718
açık saç olmaz hemen bozulur hele ki bu sıcakta nemde söner gider, topuz şart hatta sıkı topuz şart bence dağınıkta bozuluyor , her halükarda güzel olursun takılma.

canım yarısını toplat sende hepsini açık bırakma ayrıca ben dedış mekan yaptırdım çekimi koaförden çıktım çekime gittim sonra çekim bitti tekrar koaföre gittim makyajım tazelendi saçımın bozulan yerleri varsa yapıldı ordan düğün mekanına gittik koaförle konuş böyle yaptır ayrıca stres yapma kendine ben hiç bişey düşünmeden gittim koaförde karar verdim :) hatta koafördeki bayan çok şaşırdı ilk defa bu kadar sakin gelin görüyorum diye sonuçta o gün benim en mutlu günümdü neden kendime sorun yapıyım böyle seyleri:) rahatla biraz

ben kendi fotomu koyamıyorum ama nişanımda böyle yaptırmıştım saçımı çokta rahat etmiştim nişanımda dış çekim yaptırmıştım aynı sekilde koaföre uğrayıp geçtik düğün mekanına güzel bir tac beğen ve böyle yaptır
images
arkaya sallanan bütün saçını tek bukle yapıp sırtına bırakıyolar istersen tacın yanındaki örgüyü yaptırmayabilirsin ama su anda moda bir saç modeli

Duvagini tepeden takmayacaksan resimdeki gibi

Topuz yaptir balerinde olur, daginik topuzda olur
ama bu duvakla sadece balerin olur diye düsünüyorum

Eklentiler

• rahibe-duvakli-gelinlik-modeli2.jpg
    rahibe-duvakli-gelinlik-modeli2.jpg
    72 KB · Görüntüleme: 1.739
Zayif yuze topuz daha cok yakisiyo. Zaten gelinlikle acik saci da hic begenmiyorum gelinlik safsatali bir giysi, sac daginik kaotik olmamali derli toplu zarif durmali

bunu sen ve kuaförün daha iyi bilir bence.sonuçta nasıl bir yüz şeklin var,saçın nasıl (modeli,rengi)yüz hatlarin nasıl bunları bilmiyoruz(m) o yüzden ben yardımcı olamam malesef.en önemliside seçtiğin gelinlik modeli ve duvak nasıl?bunlar hepsi birbirini tamamlamalılar.ama yinede gelinlerde topuz özellikle dağınık topuz severim ve hemen hemen her geline yakıştığını düşünüyorum.

Kızlar dugunume az kaldı ama sac knusunda kararszm.topuz yuzumu zayıf gosterıyor.acık bırakmak.ıstıyorum ama dıs cekım yapılcagı ıcn sıcakta bozulur dıyolar.offff sızz naptınız yada bı fıkır verın napayım.topuz klasık geliyo acıkta gelınlıge.gıtmez dıye bı soylrntı var.kafam karıstı :KK61:(elınzde modern modeller varsa aatablrsnz)
açık saç cok cabuk dağılır,Hani yanınızda sürekli kuaförünüz gezecekse o ayrı tabi dağınık abartısız topuzlar bence ince yüze daha cok yakısıyor.

X