Gelinbaşı ve Gelin Tacı dugun sacım ve dıs cekimm fıkır ıstıyoruuum

hazel18

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
24 Nisan 2015
252
103
Kızlar dugunume az kaldı ama sac knusunda kararszm.topuz yuzumu zayıf gosterıyor.acık bırakmak.ıstıyorum ama dıs cekım yapılcagı ıcn sıcakta bozulur dıyolar.offff sızz naptınız yada bı fıkır verın napayım.topuz klasık geliyo acıkta gelınlıge.gıtmez dıye bı soylrntı var.kafam karıstı :KK61:(elınzde modern modeller varsa aatablrsnz)

Son düzenleme:
buarada benımde dagnık topuz ıdı ama gecenlerde bır akraba dugununde sıkı balerın topuzu yaptırdım halbukı boyle gelın olmalıymısım dıye yedım kendımı :)
mumkunse provalı olsun sacınız

buarada benımde dagnık topuz ıdı ama gecenlerde bır akraba dugununde sıkı balerın topuzu yaptırdım halbukı boyle gelın olmalıymısım dıye yedım kendımı :)
mumkunse provalı olsun sacınız
Bılmıyorumkı cok zayıfım ben karar veremıyorum salas modeller daha ıyı gıdıyo sankı yuzume

yanaklarınız fazla topluysa ya da yüzünüz kare, çeneniz köşeliyse bence açık saç daha güzel olur, örter. ama yanaklarınız zayıfsa, oval ve çıkık elmacık kemikli bir yüz yapınız varsa toplu saçla daha da ön plana çıkarabilirsiniz.

yanaklarınız fazla topluysa ya da yüzünüz kare, çeneniz köşeliyse bence açık saç daha güzel olur, örter. ama yanaklarınız zayıfsa, oval ve çıkık elmacık kemikli bir yüz yapınız varsa toplu saçla daha da ön plana çıkarabilirsiniz.
Yuzum oval ama zayıflıktan uzun gorunuyo :):):):):)

gelin-basi-modelleri-2013-4.jpg

bence böyle bişey olabilir.

Yaaaaa cok tesekkur ederıııııım modellerı cok begendm

benim yüzüm ovaldi daginik topuz yaptırmıışım kuaför iyi degildi açikçasi memnun kalmadim.:63: hiç de güzel yapamadi çabuk bozuldu saçim. :cry: aslinda saçim çok kıvırcık ki sürekli fon fon iyice mahvetti sonra fon çekince bana ne dedi biliyomusun saçin çok yıpranmiş. :63: fon çektirmek istemedim dediki olmaz ki kabarir felan dedi iyi dedim içime sinmedi kuaför. kıvırcık saçlı bişeyler yapmani beklerdim. daha hiç görünmemiş modellerden istedim kuaför dergilere göre yapıyor. bi dahada o kuaföre asla gitmem düğünümü mahvettigi için.. hıh :KK12:

Kızlar dugunume az kaldı ama sac knusunda kararszm.topuz yuzumu zayıf gosterıyor.acık bırakmak.ıstıyorum ama dıs cekım yapılcagı ıcn sıcakta bozulur dıyolar.offff sızz naptınız yada bı fıkır verın napayım.topuz klasık geliyo acıkta gelınlıge.gıtmez dıye bı soylrntı var.kafam karıstı :KK61:(elınzde modern modeller varsa aatablrsnz)

agustosta evlendım delı sıcaklarda...nışanımda yazındı.ıkısındede sacımı açık bıraktım oyle svıyorum ve ıkısındede dıs cekıme gıttım...bozulmadı makıneye gırdıgım ıcın gayetde guzel oldu

X