Dügün takıları sorunsalı

İş insanlarin kendi cikarlarina gelince yazmissiniz demi cevap aslinda burda gizli hemen silip atmissiniz yazik allahim sen evlatlarimizi gönlü gözü tok insanlarla karsilastir yarabbim

Aaa onun tercumesini bilmeyen var mi:)
Alllmazzsannn serrefsizzzsinnnn demek o

Aynennnnnnn aynenn rezalet ya

E otursaymiis,wc icin inecekti eninde sonunda:))

Hiç istemedim altın bilezik herkes kendi imkan dahilinde elinden geleni yaptı siz eşinizden istemişsiniz oda tamam demiş ama kv bilmemezlikten gelmiş imkanları varsa söz verdiyse almaları lazım ama almadılar diyede huzursuzluk çıkarmanın alemi yok Bi akrabamızın kızı nişan yaptı nişanda takılan bilezikleri düğünde kv istiyor düğünde tekrar takayım diyo elinde yokmuş tekrar alacak imkanı gelin ortalığı ayağa kaldırmış nasıl almazsın bide elimdeki alıp tekrar takarsın diye nikahtan ayrılma derecesine gelmişlerdi ama sonra tatlıya bağlandı konu paylaşmak istedim söz verdilerse almaları güzel bir şey ama almıyorlar diyede küslük olurmu bilemedim

Kimi temizlikten yirtiyor,kimi altindan,mucadelenin,canini kurtarmanin her turu kutsaldir

Kv serefsiz cikti,dagilalim

Hata sizin. Keşke biraz kapora alsaydınız. Kapora yanmasın diye her şeye tamam derlerdi. Ama geçmiş artık.
Bence tekrar mesaj atın, "pazarlık payı vardır" deyin de tatlıya bağlansın.

iyi de pazarlığı! eşinizle yapmışsınız sonra altınları kvden istiyorsunuz.
asıl kvnizi ilgilendirmez O.

ayrıca bu takılar hediyedir, herkes bütçesinin elverdiğince gönlünden geçen şeyi yapar.
bunu ilk defa duymanız da çok garip gerçekten.

kocanızdan isteyin kadını rahat bırakın, mesaj falan atmak nedir ya.

gayet de altınında parasındasınız, ayrıca bu şekilde altın istemek falan gibi bir hakkınız da yok.
zaten nikah da olmuş, düğünde falan birbirinize girmek istiyorsanız devam edin çirkefliğe.

Sizin videosu müge anlı ya bile konu olan arabadan inmem bileziğim gelmeyince diyen gelinle bir akrabalığınızmı var. Hiç duymadım gelinin altın diye diretmesinden babanızın demesi gerekti bizim adetimiz budur şukadar altın yapın diye sizin diretmeniz çok garip geldi madem ihtiyacınız yok istemeyin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…