Düğün temanıza uygun düğün pastaları

pastalar-06.jpg

bunu ısmarlıyorum...:icecream:

Son düzenleyen: Moderatör:
düğün pastası olmayan biri olarak böyle güzel pastalrı görüp iç çekmeme neden olduğun için seni severim elifcimm :)

Düğün pastaları ne kadara mal oluyor? Bizim düğün baya kalabalık olacak. Düğünüm Anamur'da olacak, salon olarak çok alternatif yok ve çok pahalıya geliyor. Her şey içinde değil. Yer, organizasyon, pasta, içecek, video çekimi ve müzik 5000'i buluyor. :KK43:(

kalitesine göre değişir shimmer..biz antlya da ablamın düğün pastasını yaptırtmıştık 300kişilik 800den 600e hatır gönül araya kaç kişi koyarak indirdik.Pastacıma yaptırtmıştık verdiğimiz modelinde aynısını çıkardılar..

artık sahneye gelen pastalar, kartondan oluyor, gelinle damadın orda yemesi için bir parça oluyor, arkada servis yapılacak pastalar ayrı oluyor diye duydum, hatta 2 tanede böle bi olaya şahit oldum, bence böyle daha iyi gibi, görünüşte mükemmeeel bi pasta ama pahalı bi pasta gibi görünüp, ama makul bir fiyata sahip olabiliriz :) Sonuçta pastaların tadı genelde aynı :)))

Çağla Şikel'in düğün pastası kıpkırmızı aşkı temsil ediyormuş... Sıradan olmak istemediği için böyle bir pasta yaptırmış... Tekli pastalar misafilerine sunulmuş...Gerçekten buram buram aşk kokuyor... Feneryolu'nda 12 senedir butik pasta yapan katkısız ürünler ile pastaları hazırlayan Arkadaş Pasta Çiçek'te yaptırılan özel pasta gerçekten çok şık görünüyor... $dn034.jpg $dn142.jpg

İstanbul merterde hurry inn hotel balo salonuında cok ucuza pastalı menü 2börek tatlı dondurma (10.500 tl) ve yemeklı düğünler yapılıyor
kına 4500 tl pastalı menü 2börek tatlı dondurma mustafa bey yonetıcı cok yardımcı oluyor

X