Düğün

Daha perde mevzusunda dediydik ama biz sana o kaynana eve yerleşecek diye dinlemedin. eve yerleşmiş bi de kilidi değiştirmiş hay maşallah !
Gittigimde ev benim yerleştiğim gibi duruyordu.Kimse dokunmamış ama kilidi açamadım.Bir geldi bağırdı.Bende ona kızdım ev benim diye.Ee annemin el emekleri var.Benim babamın çalışarak aldığım ceyizlerim var.

Seviyorum diye vazgeçemedim.Normalde hayatta taviz vermem.
Sizin durumunuzu hiç anlamadım ben.
Forumun her tarafında konularınız var, ama anlatımınız o kadar kötü ki dallandırıp budaklandırıyorsunuz ve hiçbir şey anlaşılmıyor.

Şu an evli misiniz, boşanıyor musunuz, görücü usulü müydü, nedir ne değildir özet verseniz?

Sizin durumunuzu hiç anlamadım ben.
Forumun her tarafında konularınız var, ama anlatımınız o kadar kötü ki dallandırıp budaklandırıyorsunuz ve hiçbir şey anlaşılmıyor.

Şu an evli misiniz, boşanıyor musunuz, görücü usulü müydü, nedir ne değildir özet verseniz?
Nisanlandim.Benim isyerimde sıkıntı vardı.Dugunu 1 sene sonra düşünüyorduk.Erkek tarafı öyle istedi.Maddiyat ve mevsimden dolayı.Babamda gecikmesin dedi.Neyse ben 2.5 senedir çalışıyordum isyerimde çalıştığım muddetdir bana sorun çıkartan müdürüm var.İftira tehdit şantaj herşeyi denediler.Dik durdum.Esimde bu arada nikah olsun bak SGK'ya şikayet edersen işin uzar mahkeme vs.Neyse eşimi seviyordum.1.5 senedir tanıyordum ayaklarımı yerden kesen birisiydi.Kv ile aram iyiydi.Sadece görümcem soğuktu.Dedim babayı abi görmüş kıskanıyor.Nikahi erken yaptık.Ondan sonra kv yavaş yavaş sorun çıkarmaya başladı.Ben anlayamıyorum.Esim sürekli anneme ne dedin aranızda ne geçti? Kimseyle başbaşa kalmadım bu arada.Derken böyle iki ay sonra boşanma dilekçesi aldım.Sasirdim beklemedim.O günden sonra herşeyin rayı koptu.Seviyorum diye kopamadim.Yuzuk parmağa girdi çıktı.Dugune 2 hafta kala kavga edip ayrılmaya kalktık.1 hafta kala tekrar kavga dedim lanet olsun dedim ayrıldım.O kadar çok şey var ki haykırmak bağırmak istiyorum.

Nisanlandim......Nikahi erken yaptık.... iki ay sonra boşanma dilekçesi aldım... Seviyorum diye kopamadim. Dugune 1 hafta kala ..ayrıldım.
Yazınızı kırpa kırpa ancak anlayabildim ne anlattığınızı.
Yani bakın 1,5 satırda anlatabileceğiniz şeyi yine koca bi paragrafta anlattınız.
Sizin herşeyden önce kendinizi ifade sorununuz var, kavgalarınız da anlaşmazlıklarınız da bundan çıkıyor olabilir.

Peki şu an ayrısınız zaten.
Boşanma davanızın tarihi ne zaman?

Yazınızı kırpa kırpa ancak anlayabildim ne anlattığınızı.
Yani bakın 1,5 satırda anlatabileceğiniz şeyi yine koca bi paragrafta anlattınız.
Sizin herşeyden önce kendinizi ifade sorununuz var, kavgalarınız da anlaşmazlıklarınız da bundan çıkıyor olabilir.

Peki şu an ayrısınız zaten.
Boşanma davanızın tarihi ne zaman?
Anlaşmalı boşanma 1 sene dolmadan olmuyor.Ekimde nikah oldu onu bekliyorum.

Sizin detay dediklerinizi ben hergun kafama takıp sinir stresten hasta oluyorum.
İyi de size "kafana hangi detayları takıyorsun?" diye mi sormuşum ben?
Yoksa basit net bi soru mu sormuşum....?

Bir şey sorulunca soruya cevap vermek yerine bin tane alakasız şey anlattığınız için alay konusu oluyorsunuz. Size iyilik yapmaya çalışıyorum.

Anlaşmalı boşanma 1 sene dolmadan olmuyor.Ekimde nikah oldu onu bekliyorum.
Hah şöyle ya kısa öz anlatın derdinizi...
Tamam, hayırlısıyla boşanın inşallah bişey kalmamış zaten 1,5 ay sonra bitiyor bu iş.
Şimdiden geçmiş olsun.

İyi de size "kafana hangi detayları takıyorsun?" diye mi sormuşum ben?
Yoksa basit net bi soru mu sormuşum....?

Bir şey sorulunca soruya cevap vermek yerine bin tane alakasız şey anlattığınız için alay konusu oluyorsunuz. Size iyilik yapmaya çalışıyorum.

Hah şöyle ya kısa öz anlatın derdinizi...
Tamam, hayırlısıyla boşanın inşallah bişey kalmamış zaten 1,5 ay sonra bitiyor bu iş.
Şimdiden geçmiş olsun.
İnşallah bakalım.Boyle ne olacaksa olsun modundayim zaten.

X