düğünde giriş dansı müziği için

ben bal arısı gibiydim senden önce
bak pervanelere döndüm seni görünce
yana yana kül olsam her an, yine de senden ayrılamam
bin yıl yaşasam yine sana doyamam
sana gönlümü verdim ey nazlı güzel
seni almazsam gözlerim açık gider
bana ellerini ver hayat seni sevince güzel
sana gönlümü verdim nazlı güzel

zuhal olcay - pervane. dansa da uygun, çok güzel bi şarkı.

Pervane ...:KK69: :KK69: bizim giriş müziğimiz de buydu...:KK69: ben seçmiştim..Ancak Zuhal Olcay'dan değil Özdemir Erdoğan'dan olan versiyonu ile girmiştik biz...

belki biraz garip gelicek ama ben candan erçetinden bahar ı istiyorumm giriş müziği içinn bizim şarkımızz :) ilk dans içinse sezen aksu hoşgeldin . nişanımda melih kibardan mesaj la çıkmışş özer atik yok böyle bir şey le dans etmiştikk .çok güzeldii .

Kızlar dans müziğimize karar verdik... KUTSİ-MELEK şarkısını dınlemeden karar vermeyın bencee provasınıda yaptıkk dans için baştan hızlı gibi gelsede ritim olarakta çok uygunn :):) sözler zaten muhteşem:KK66: :KK66:

The Temptations - Earth Angel sarkisida olabilir kizlar sahsen ben bu sarki ile giris vve dansim olucak

kenan doğulu- gelinimle salona girdikten sonra hastalıkta sağlıkta olacak benimkisi de :KK64:

daha 3 hafta oldu düğün yapalı prova yapmıştık iki gün önceden

funfun ile girdik yavaş yavaş girdik sonra önümüzde kıvılcımlar bitti tekrar bir kaç adım tekrar yerden kıvılcımlar ve kutsi çaldı son kıvılcımıda atlatık dans ettik gayet hoş ouyor

Merhaba Eğer yabancı müzik tercih edecekseniz.

Johnny Logan - Hold Me Now
K-Ci & Jojo - All My Life

dinleyin derim :)

X