Düğünde giyilen elbise

3tatlikardes

8.7.17 ~ 7.9.19 ~ 19.01.24
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2016
1.234
896
27
Güncelleme 2:
Kızlar yorumlar için çok teşekkür ederim. Bu elbiseyi Kınada giymeye karar verdim çok büyük olmayacak kına zaten taşlı pullu giymiyim o kadar da, bir de yeniden iki ayrı kıyafet alamam bu aralar.
Ama düğünde şık birşey alıcam. O zaman bebeğim ek gıdaya başlamış olacak 3-4 saat durur emzirmeden.

Güncelleme:
Kızlar emziriyorum ve iki buçuk yaşında oğlum var bu yüzden rahat olmak istedim. Abiye rahat olmaz bence. Ve ben hiiiiç şıkır şıkır şeyler, parlak kıyafetler sevmiyorum.

Merhaba, hemen konuya geçiyorum.

Abimin iki ay sonra düğünü var.
O an hiç düşünemedim çok beğendiğim için bu elbiseyi aldım. Sizce geline saygısızlık olur mu?
Yengem " görümcem beni kıskanıyor " der Mi? :KK70:

Elbise krem rengi. Ve şal ayakkabı krem olmayacak sonuçta ayıp olur mu?

Olmazsa kına da mı giysem bilmiyorum ya da hiç mi giymesem?

Eklentiler

• _20200220_131235.JPG
    _20200220_131235.JPG
    151,7 KB · Görüntüleme: 1.423
Son düzenleme:

O an hiç düşünemedim çok beğendiğim için bu elbiseyi aldım. Sizce geline saygısızlık olur mu?

Neden ayıp olsun ki gelinliğe mi benziyo sanki hiç benzemiyo.o degilse abi düğünü için biraz daha göşterişli bişi alsaydınız keske en yakınınız çünkü

Kınada giyebilirsiniz. Farklı renk şal ve ayakkabı ile.
Düğün için daha şık birşey bakabilirsiniz.Abi düğünü neticede, abarttın biraz daha 😄
Beğendim elbiseyi🙋🏻‍♀️
Tesettür modasından pek anlamam ama pek düğünlük bir elbise gibi gelmedi bana açıkçası.

Siz beğendiyseniz müstakbel gelinle konuşup fikrini alıp ona göre karar verebilirsiniz.
Hep söylerim iletişim her şeydir.

Evet kızlar haklısınız abiye de düşündüm ama rahat olamam biliyorsunuz abiye daha kalıplı ve emziriyorum. Bir de iki buçuk yaşında da oğlum var, ne kadar ilgilense de babası illa ki peşinden koşacağım. Yani ağırlıklı olarak emzirme sebebimden dolayı bu elbiseyi seçtim. Rahat olurum diye.

Daha farklı ve güzel modeller varken bunu beğenmene şaşırdım tabi zevk meselesi tartışılmaz ama biraz daha bak bence

Bence giyme bu elbiseyi baskasinin düğünunde giyilebilir ama abinin düğününde giyilmez
Yada yanlış dusunuyorum bilmiyorum ama bence biraz hafif kalır

Güncelleme:
Kızlar emziriyorum ve iki buçuk yaşında oğlum var bu yüzden rahat olmak istedim. Abiye rahat olmaz bence. Ve ben hiiiiç şıkır şıkır şeyler, parlak kıyafetler sevmiyorum.

Kemer takacak mısınız peki?
Kemer elbiseyi iyice günlük hale getirmiş.
Emziriyormuşsunuz ama bu elbise ile de zor olmayacak mı, önü düğmeli fermuarlı filan değilki.
Çok şıkır şıkır olmasa da hoş abiyeler var tesettüre. Bence bakın biraz daha.
Elbise hoş ama ben abimin düğününde daha şık olmak isterdim, kaç kere kardeşi evleniyor insanın,normalde giyemeyeceğim birşey olsun isterdim. Fikrimce tabii🤗

Kızlar toplu cevap vermeedim
Kemer takacak mısınız peki?
Kemer elbiseyi iyice günlük hale getirmiş.
Emziriyormuşsunuz ama bu elbise ile de zor olmayacak mı, önü düğmeli fermuarlı filan değilki.
Çok şıkır şıkır olmasa da hoş abiyeler var tesettüre. Bence bakın biraz daha.
Elbise hoş ama ben abimin düğününde daha şık olmak isterdim, kaç kere kardeşi evleniyor insanın,normalde giyemeyeceğim birşey olsun isterdim. Fikrimce tabii🤗
Haklısınız, elbise bol bir elbise kemeri çıkarıp emzirebilirim ama kına da giyerim o zaman, düğün içn daha abiyemsi :KK70: bişey bulurum.

Düğünlük bir elbise değil ki.
O gün bebeği emzirmeyin sağıp biberonla verin sütünü.
Ayrıca geline ayıp olur başka bı renk elbise giyin.

X