Düğünler ve benim nikâhım

Bazı şeyler insanın içinde ukte kalır sizin de öyle olmuş. Bence durumlar da belli olduğu için en kısa sürede bir organizasyon yapın verin davetinizi içinizde kalmasın. Her düğün davetinde böyle hissetmemek için ben olsam bunu yapmaya çalışırdım. Gelenlerle kutlarsınız gelemeyenler de katılmaz ama siz hayalinizi gerçekleştirmiş olursunuz en azından.
Evet teşekkür ederim.Kendimi gayet iyi ifade ettiğimi düşündüğüm halde bir çok kullanıcı o parayla tatile gidin demiş ki hiç de fena fikir değil asla saçma bulmuyorum.Ama aynı şey değil işte.Benim demeye çalıştığım buydu.Yoksa elbette asıl amacım kendimi göstermek ya da organizasyonu göstermek değildi.Bana kalacak güzel anılardı.Herkes gayet güzel uygulaması mümkün fikirler vermiş düşünmekte fayda var.

ben virüs yokken yemekli mevlütle evlendim, keşke o parayı hesabımıza yatırsalardı diyorum. benim için güzel değildi. oyunlu olmasını da istemedim oynamayı bilmediğim ve oynayan olmadığı için. elalem için zerre değmez yemek ve dedikodu için art niyetle gelen de var. arkadaşlarınız için de eğlenceli küçük bir kutlama düzenleyebilirsiniz bence.

Şu pandemi de ve ekonomi kötülüğünde kümsenin düğününe gitmek istemiyorum ve gitmeyeceğim. Eminim çok insan da böyle düşünüyor. Salonlar boş kalacaktır bence düğünlerde

Canım benimde otel tutuldu iptal oldu ben de eşime yapalım mı dedim ki benimde bir arkadaş davetiye atmıştı eşim boş ver diyor ben de üstelemek istemiyorum çünkü yine maske olacak ve ya korona olursak oda var..
Önemli olan mutluluk arada aklımıza gelir düşünürüz tabi bak 😁keşke olsaydı diye ama nasip işte çokta şey değil ortada iki göbek atmak diyorum kendi kendime 🙄😁😁
Kızlar selam, ben mart-nisan tarihlerinde evlendim.Ama malum koronada her yer kapalıydı hâlâ ve ben nikâh yapmak zorunda kaldım.Oysa öncesinde gayet güzel,büyük ve şık bir salon tutmuştum çok nezihti.Ama o dönem nişanlım bayram sonrasına ertelemek istemedi.Ailesi de ertelemeye yanaşmadı.Düğün masrafından değil zamanı boşuna ötelemiş oluruz herkes erteledi erteledi bundan beter oldular bazı kişiler haftaiçi yapmak zorunda bile kaldı diye.Bir de evi tutmuşlardı boşuna mı iki üç ay kira verilecek denildi derken bizim nikâh oldu.Nikâhıma davetliler girebildi 50-60 kişi sonrasında takı da gayet açık havada oldu.Ama bu aralar salonlar açıldı ve benim bir arkadaşım da geçen gün bana haber verdi düğünüm var şu salonda diye.Çok üzüldüm çok mutsuz oldum içimden bir şey koptu sanki.Şimdi bir yanım hep eksik kalacak gibi hissediyorum.Siz ne düşünüyorsunuz? Teselliden çok beni bu konuda mantıklı düşünmemi sağlayacak yorumlar bekliyorum canlar😞

X