Düğün Düğününüzde Yağmur Yağsa Ne Yapardınız?

Caddy

Guru
Pro Üye
28 Mart 2012
8.170
2.001
Şansınıza düğün gününüzde yağmur yağdı. Düğününüzde Yağmur Yağsa Ne Yapardınız?

$rain-wedding-day1.jpg

yağmuru çok severim ben devam edebilirdim ama konuklar için şüpheliyim. yalnız bir korkum var ki makyajımın akması :KK53::KK53::KK53:

benim kınada yağdı ama yağdı denilemez ogün istanbulu sel aldı hortum çıktı istanbulda hiç unutmam 7 ağustos :)..

düğün öncesi yağmadıktan sonra problem yok :) konuklar gelsin nikah kıyılsın sonrası tufan :)) nikah bereketiyle geldi derim napim snir hastası mı olcam :)7

benim kuzenimin düğününde bir anda delicesine yağmur yağmaya başlamıştı. üstelik açık alandaydı ve yağmur başladığında çiftimiz ilk danslarını yapıyorlardı. hemen moral bozulmasın diye alkışlamaya, çifte moral vermeye başladık. bence çok güzel bir andı. daha sonra brandalı bir alana geçildi, ancak dans edilen alan gene açıkta kaldı. biz de o yağmur altında oynadık. :)

Düğünden 1 hafta önce hava durumuna bakıp, yağmurlu gözüküyorsa şu naylon ucuz şemsiyelerden almayı planlıyorum 100 tane kadar. Önce epey stres yapmıştım tarih itibariyle ama bu fikri düşününce aklıma yattı. Düşünsenize düğün mekanınız bir anda rengarenk şemsiyelerle çiçek bahçesine dönüyor :)

X