Anket Dünya Mutfağı Yemekleri Oylaması

En Başarılı bulduğunuz ''Dünya Mutfağı Yemeği ''hangisidir?

• Ankete Katılan
    684
  • Anket Kapalı .
Ooooo olmaz mıyım, ben iflah olmaz bir tiryakiyim, çay candır, daha sofradan kalkmadan çayımı demlemiş olurum, yemek biter tabak çanak kaldırmadan önce çayımı içerim, pizzayı kap gel, çaylar benden
Çay candır sahidenBenim damarlarımda kandan çok çay geziniyor

Ooooo olmaz mıyım, ben iflah olmaz bir tiryakiyim, çay candır, daha sofradan kalkmadan çayımı demlemiş olurum, yemek biter tabak çanak kaldırmadan önce çayımı içerim, pizzayı kap gel, çaylar benden
Walla bende ayni oyleyim yemek bitmeden hadi cay icelim diyorum ailem tuhaf tuhaf bakiyor yeni yemek yedik diyorlar yani yapmadigim sey degil gecen sene diyetliyim diye pizza yiyodum cabuk bitmesin diye çayın yaninda kucuk kucuk yemistim hemen geliyorum ablacim cay mis gibi olmustur simdi

Ben kiiii ağzına çay koymamış eşimi tiryaki yapmış kadınım
22 senedir o kadar alıştı ki çay içmeye lezzetli iyi demlenmiş bir çayın kokusunu kmlerce öteden alır
Biz birde demli içeriz çayı, çok konuşturdunuz ağzım kurudu çaya vurdum kendimi yine

Ne guzel enistede alismis:) ben kucukken hic icmezdim 2 sene once bi ara cok icmeye basladim ictikce cay tiryakisi oldum ciktim tek basima 2 demlik bitirdigim oluyor annem acik iciyoda bende hep demli icerim cay tadi geliyo mis gibi:))afiyet olsun sanada:) bizim cay fasli az once bitti de simdi yine canim cekti

eh hadi öyle olsun bir soyaya banarım ama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…