Dünyanın En Büyük Köpegi

Siz, bu arkadaşı büyük mü gördünüz? Daha neler var neler.. yerimseniben
Bulduğum bütün "Dev Köpişler"i ekliyorum şimdi.. Ha'di bakalım zaman, şaşırma zamanı...:1shok:

34788797bu6.jpg
79749809rv5.jpg
60545520pw2.jpg

53001745wb5.jpg
32080959ku5.jpg
22572163hd7.jpg

en bastaki bana mail yoluyla gelmisti... ama kücük bir farkla ... hersey ayni... ayni fotograf ama bana gelendeki köpek danua idi :roflol:

Benim kizim da Neapolitan Mastiff; ilk resimde gorulen kopek Scooby'nin atalari olur(puskuutum biliryerimseniben)
Ohh be nihayet.. Güzel kızım Scooby im teşrif etti KK camiasına..
İyi ki bu başlık açılmış da aşkım kızım bütün heybeti ve muhteşem güzelliğiyle boy gösterdi..
Bin tane nazarlık ona.. ve sahibesine bin tane çiçek..
:nazar: x 1000 => Scoobyim
a.s. x 1000 => Caramelam

48 kilo mu:1shok:

Üff bu evde yanımda olcak varya ay mıncır mıncır bitmez:asigim:

Evcilde hiç denk gelmemiştim umarım bir gün konu açarsınız da daha fazla fotosu ile gözlerimiz bayram edersositososito

bence hiç tatLı değiL tabi herkesin yorumu düşüncesi farklıdır ama cok ürkütücü bence ne olursa olsun köpekler ne kadar sadık olursa olsun ne kadar eğitimli olursa olsun bişey yapmıcağına dahil hiçbir garantisi yok ve adamı resmen öldürür ya sadece üstüne çıkması bile yeter

bence hiç tatLı değiL tabi herkesin yorumu düşüncesi farklıdır ama cok ürkütücü bence ne olursa olsun köpekler ne kadar sadık olursa olsun ne kadar eğitimli olursa olsun bişey yapmıcağına dahil hiçbir garantisi yok ve adamı resmen öldürür ya sadece üstüne çıkması bile yeter

arkadaşım sana cevap verecektim ama gerek yok sadece şunu söylemeden geçemicem onların tatlılığını biz biliriz tarife hacet yok :asigim:

X