Duo Stim (Birleşik OPU) Yöntemiyle Yumurta Toplatan Var mı?

Normalde de buyur müydü hep yumurtan?
Lh, estradiol değerlerinden anılar mısın?
Estradiol 4000 üstündeydi 2 hafta önce keseleri gördü doktor ikiz dedi ama şimdide kalp atışı yok ve keseler çokta belirgin nasıl olurda hiç birşey görünmez içinde anlamış değilim 25 inde kalp atışı için gidicem dua edin bana ne olur

Estradiol 4000 üstündeydi 2 hafta önce keseleri gördü doktor ikiz dedi ama şimdide kalp atışı yok ve keseler çokta belirgin nasıl olurda hiç birşey görünmez içinde anlamış değilim 25 inde kalp atışı için gidicem dua edin bana ne olur
Canım benim Rabbim kalbine göre versin inş üzülme🤲
Dr ne diyor estradiolun bu kadar artmasına?

Canım benim Rabbim kalbine göre versin inş üzülme🤲
Dr ne diyor estradiolun bu kadar artmasına?
Aminn kuzum cümlemizin inşaAllah 🤲Yumurtalar aşırı büyüme yapıyor ve kasık ağrısına neden oluyor😔 doktor birşey söylemiyor bu şekilde devam edicekmiş kan sulandırıcı iğne kullanıyorum şimdi 2 gün önce de sabah çok kötü kanamam oldu gittim apar topar pazartesi tekrar gidicem inşaAllah bir sorun çıkmaz

2 hafta sürdü sanırım
Bende 23 Mayısta tüp bebek sürecine başladım. 41 yaşındayım, 9 yumurta var ama büyümeleri eşit değil, bu nedenle De dup stim ile tek siklus da iki defa yumurta toplama önerdi. İlk opu salı günü, bakalım sonuç ne olacak? Sonrasında 2. Opu olacak ve transfer süreci ertleniyormuş? Ama ne zamana erteleniyor söylemedi, bu konuda deneyimi olan var mı? Duo stim sonrası transfer dönemi tek adet dönemi mi, yoksa daha mı çok erteleniyor?

Merhaba,

2 opu bittikten sonra ne zaman adet oluruz? Ya yurtdışından gelmişim otel odalarında yoruldum artık, adet olunca transfer için testler yapılacak onları bekliyorum. Artık çok bıktım, yoruldum.

Ben yaptırmıştım geçen ay. Yumurta rezervi az. İlk toplamada 1 yumurta çıktı döllenmedi. Sonrakinde 2 yumurta çıktı 1’i döllendi. Aynı siklusta 2 kez toplama işlemi yapıldı.
Bu durumda tüp bebek merkezine ödediğimiz meblağda değişiklik oldu mu

X