Duphaston gecikme yapar mı? Kızlar acil

Cnarrr3525

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Ekim 2020
935
255
25
Kızlar merhaba daha öncede yazmıştım bu sefer aklımın almadığı bir konu var. Nu ayın başında hastaneye yattım yumurtalık kisti patlayıp kanama olduğu için 3 gün yatıp çıktım. Duphaston ve aksef (antibiyotik) bebeğe zarar vermez gebelik varsa bile dedi. 8 marttan 3 gün önceye kadar inanılmaz göğüs hassasiyetim vardı şuanda hafifledi sonrasında beta hcg testi yapıldı 1 hafta önce 0.5 çıkmıştı sanırım bugün regli olmam gerekiyor fakat olmadım normalde hemen sabah gelirdi bugün bel ağrım var ve kasığımda ağrı oluyor normalde adet olucağım zaman bu şekilde olmuyordu. Göğüs hassasiyetim çok çok az geçti gibi normalde çok fazla ağrı çekerdim 4-5 gün önceden başlardı hatta. Dediğim gibi 3 gün önce geçti. Bugün acile gitsem kan versem sizce hamilelik varmıdır? Çok kararsızım daha önce bu şekilde olup gebeliğini öğrenen oldumu yardımcı olur musunuz lütfen çok moralim bozuk bitürlü hamile kalamadım

Duphaston hamile kalırsan bebeğin düşmesini sağlar ama kalmazsan da adet düzenler geciktirmek en geç iki üç gün içinde adet olursun olmazsan biraz daha bekleyip gebelik testi yaparsın negatif çıkarsa hastaneye gidersin

Ağrılarım devam ediyor fakat adet gibi değil bugün kan vericem inşallah bakalım teşekkür ederim

Doktorum banada duphaston verdi fakat bebek oluşursa tutunsun diye düşmesini sağlamaz tutunmaya yardımcı bir ilaç o eğer bebek yoksa adet söktürür

Hayır duphaston bebeğin tutunmasini sağlar ben aylarca kullandım gebelikte daha önce düşük yaptığım için verildi tutunsun diye eğer yoksa da adeti söker

Doktorum banada duphaston verdi fakat bebek oluşursa tutunsun diye düşmesini sağlamaz tutunmaya yardımcı bir ilaç o eğer bebek yoksa adet söktürür

Hayır duphaston bebeğin tutunmasini sağlar ben aylarca kullandım gebelikte daha önce düşük yaptığım için verildi tutunsun diye eğer yoksa da adeti söker

Düşmemesini yazacaktım klavye düzeltmiş pardon benim arkadaşım bu ilaçla hamile kaldı

Aynen duphaston gebelik varsa tutunmasina yoksa adet görmeni sağlar bende kullandim
Kızlar selam, ben de duphaston içeren iğne vuruldum transfer sonrasında.. İlaç bittikten kaç gün sonra test yapılmalı?

Kızlar selam, ben de duphaston içeren iğne vuruldum transfer sonrasında.. İlaç bittikten kaç gün sonra test yapılmalı?
Selam o konuda bilgim yok maalesef ben öğrendikten sonra başlamıştım çünkü hayırlı Sonuçlar alırsınız insallah

İlaçla alakası yok aşılama oldun sanırım ben aşılamadan 12 gün sonra test yapmıştım bazı arkadaşlar 14 gün sonra pozitif görmüştü

İlaçla alakası yok aşılama oldun sanırım ben aşılamadan 12 gün sonra test yapmıştım bazı arkadaşlar 14 gün sonra pozitif görmüştü
Hayır canım aşılama değil tüp bebek :))) Ben GONASİ denilen Duphaston ve Progesteron yerine kullanılan bir iğne vuruluyorum. Lakin içinde az miktarda HCG var, pazartesi bitti. ne zaman test yapabilirim acaba, onu düşünüyorum :)))

Ayy hiç bir fikrim yok ama inşallah tutunmuştur bebişin sana

İnşallah canım benim.. Şuan aklımı kurcalayan şey, test yapsam HCG etkisi çok az miktarda olduğu için test bariz pozitif ise hamile olma olasılığım çok yüksek ...
Ne zaman oldu transferiniz burda transferden bir hafta sonra test yapanlar vardı yanlış hatırlamıyorsam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…