Duphaston göğüs hassasiyeti yapar mı?

Eğer regl olmazsan bence en erken regle 2 gün kala test yaptir canım hatta dayanabilirsen adet gününün geçmesini bekle ben inanıyorum güzel şeyler göreceksin❤️
Şuanda 3 gün var canım hapımda bitti yani 5 gün kullandım göğüs hassasiyetim azaldı biraz sanki ama kasıklarıma ağrılar giriyor bekliyeyim dedim zaten adetimin 3. Günü için randevu aldım bakalım eğer olursam ki inşallah olmam hormonlara bakıcak olmazsam inşallah hayırlı haberlerle gelirim çok sağol güzel dileklerin için 🌸❤️😘

arkadaşlar 8 gündür günde 3 kez duphaston kullanıyorum ilk 5 gün kasık, sırt, kas ve baş ağrısından hareket bile edemedim. baş ağrım hala var diğer ağrılarım hafifledi ama göğüs hassasiyeti ve sanki grip olmuşum gibi sesim çıkıyor. bu normalmi

Bu kadar fazla etkinin olması ya ilaçla alakasizdir ya da ilacın yan etkisidir diye düşünüyorum,bende hassasiyet vardı ama diğerleri olmadı hiç
arkadaşlar 8 gündür günde 3 kez duphaston kullanıyorum ilk 5 gün kasık, sırt, kas ve baş ağrısından hareket bile edemedim. baş ağrım hala var diğer ağrılarım hafifledi ama göğüs hassasiyeti ve sanki grip olmuşum gibi sesim çıkıyor. bu normalmi

Bu kadar fazla etkinin olması ya ilaçla alakasizdir ya da ilacın yan etkisidir diye düşünüyorum,bende hassasiyet vardı ama diğerleri olmadı hiç
başka kullanan bir arkadaşa daha sordum tüp bebek tedavisinde kullanmış o normal dedi ilk defa kullanıyorsun ondan kaynaklanıyor dedi doktoru aradım olur dedi inşallah doğrudur. zaten 3 günlük kaldı ilaç inşallah biter. teşekkür ederim.
:kızgın:

Merhaba benimde öyleydi bir sonraki tedavi sürecimde doktorum içme dedi onun yerine progestan yazdı

Hamile olduğum için acıyormus, konuyu açtıktan iki gün sonra HCG pozitif çıktı. Teşekkür ederim ama öneriniz için ❤️❤️❤️
Canım merhaba, ömrümde ilk defa göğüs ağrısı ve hassasiyeti yaşıyorum. Çatlatma iğnesinden sonra başladı, bugun asilamamin 8. Günü. Tutunması için duphaston verdi bu sabah bitti.
Bende yüz üstü yatamyorum ağrıdan, henüz test yapmadım. Umutlanmali miyim arkadasim?

Merhaba canım ben 2 aydır regl olamiyordum .Bu sebebden test verdim devamlı 2.0 cikiyordu yani negatif pcos luyum.Doktorum duphoston önerdi bitmesine 3 gün var iki gündür göğüslerimde batma var .Bu batma sadece gebelik belirtisi olabilir mi yoksa sadece kötü bi yan etki mi Bu ayla 3aydir regl olamiyorum çok kötüyüm. Cevaplarsan çok sevinirim.😔

Kızlar duphastonda 3. kutusunu içen birisi olarak yorumluyorum: kullanmaya başladıktan ortalama 4-5 gün sonra pms döneminde yaşadığım herşeyi yaşamaya başlıyorum göğüs ağrısı kasık ağrısı sırt ağrısı göğüslerim şişiyor ilk iki kutuda emin olmamamıştım ama son kutumla beraber emin oldumki böyle sinir bozucu bir ilaç :KK43:

X