Düşmeyen beta

lavinmts

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Ocak 2024
7
1
25
Adet gecikmemden 1 hafta sonra kanamam başladı 12-13 gün kanama dönemi ile kimyasal gebelik yaşadım. Beta takibi yapmaya devam ettik. Kanamam olmasına hatta bitmesine rağmen beta yükselmeye devam etti en son geçen hafta 1200 lerden 1099 a düşmüştü. Bende takibi bıraktım. Sıfırlandı mı acaba diyerek evde gebelik testi yaptım çok çok silik bi çizgi çıktı. İlk öğrendiğim testte beta 94 olmasına rağmen çizgim gayet belirgindi. Emin olmak için kan verdim sonuç 900 lerde. Ve bu kan tahlilinden bikaç saat sonra tekrar regl oldum (normal periodumla uyumlu olarak). Bu normal mi böyle bir şey yaşayan var mı? Kimyasal kanamasıyla beraber 2. Regl beta halaaa yüksek anlamadım gitti

Sonuçları bir doktor yorumlasın dış gebelik olabilir. Tekrar kan vermeniz istenir düşüşe geçiyo mu diye

Adet gecikmemden 1 hafta sonra kanamam başladı 12-13 gün kanama dönemi ile kimyasal gebelik yaşadım. Beta takibi yapmaya devam ettik. Kanamam olmasına hatta bitmesine rağmen beta yükselmeye devam etti en son geçen hafta 1200 lerden 1099 a düşmüştü. Bende takibi bıraktım. Sıfırlandı mı acaba diyerek evde gebelik testi yaptım çok çok silik bi çizgi çıktı. İlk öğrendiğim testte beta 94 olmasına rağmen çizgim gayet belirgindi. Emin olmak için kan verdim sonuç 900 lerde. Ve bu kan tahlilinden bikaç saat sonra tekrar regl oldum (normal periodumla uyumlu olarak). Bu normal mi böyle bir şey yaşayan var mı? Kimyasal kanamasıyla beraber 2. Regl beta halaaa yüksek anlamadım gitti
Doktora gittiniz mi kimyasalda beta bu kadar artar mı bilemedim. Ben de geçirdim ama değerim en fazla 100 lere çıktı düştü

Bende regl gibi oldum öyle öğrendim doktorum da her kanamayı regl sanmayın falan dedi beta takibi yapıyoruz maşallah sizin güzel yükselmiş🙏🏻🧿🩷🌸

Mrb hanımlar benimde şöyle bir durumum var.1 ocakta kan testi yaptım 5 çıktı 3 ocakta tekrar yaptım 15 çıktı. 4 ocakta lekelenmem oldu doktor tekrar kan istedi dusuyormu diye 26 çıktı.fakat cuma gününden bu yana kanama miktarın arttı.adet kanaması gibi.bugun tekrar test verdim yani 7ocak 150 çıktı.kafam çok karıştı böyle bir durum yaşayan varmı.dis gebelik olabilirmi.kanama devam ediyor bu arada.

X