Dusuk amh 2024 ocak tup bebek sureci

Canım ben transfer oldum az önce 🧿🥰💕🙏💃🍀 sabahtan aradılar öğleden sonra transferiniz var dediler. Aasını bbsini demedi ama orta kalite 4. Gün embriyosu 8 hücreli dedi. İnşallah tutunur bebeğim 😍🥲 öyle ya da böyle şuan göbüşümde embriyom var 🧿🙏 inşallah Allah daha fazla ağlatmasın. Bebeğim benimle kalsın amin
Yaa. Tebrik ederimm kaçıncı gün oluyo ki bugün. İnşallah güzel sonuçlar alıp bu günleri geride bırakırız.🙏🏼 Hücre sayısı da gayet iyi transfer olduğuna göre gebelik vaadediyo neden olmasınn

Yaa. Tebrik ederimm kaçıncı gün oluyo ki bugün. İnşallah güzel sonuçlar alıp bu günleri geride bırakırız.🙏🏼 Hücre sayısı da gayet iyi transfer olduğuna göre gebelik vaadediyo neden olmasınn
Bugün Tam 4. Gün canım opudan sonraki. Perşembe öpü oldu. Çok teşekkür ederim bitanem.

Merhaba test yaptınız mı inşallah gebesinizdir. Bende bugün opu oldum 4 yumurta toplandı moralim ona bozuk yarın ne olacak diye çok stresliyim zaman geçmiyor sanki
Canım cuma test günüm. İdrar testi yapmayacağım. Lütfen şükret, mutlu ol ve o 4 yumurtalar sıkı sıkı sarıl. 4e hasret o kadar çok insan var ki. Birisi de ben. Tek yumurta olup, döllenmeye bile biliyor. Sıkı sıkı sarıl yumoşlarına. Sağlıkla döllenip ilerlesinler inşallah

Canım cuma test günüm. İdrar testi yapmayacağım. Lütfen şükret, mutlu ol ve o 4 yumurtalar sıkı sıkı sarıl. 4e hasret o kadar çok insan var ki. Birisi de ben. Tek yumurta olup, döllenmeye bile biliyor. Sıkı sıkı sarıl yumoşlarına. Sağlıkla döllenip ilerlesinler inşallah
Kesinlikle öyle Halime şükürler olsun bu 4. Denememiz her seferinde bende yumurta sayısı çok düştü o yüzden üzüldüm. İnşallah yarın güzel haberler alırım ve buraya yazar umut olurum. Ay inşallah bebeğiniz sıkı sıkı tutunmuştur:)

Kesinlikle öyle Halime şükürler olsun bu 4. Denememiz her seferinde bende yumurta sayısı çok düştü o yüzden üzüldüm. İnşallah yarın güzel haberler alırım ve buraya yazar umut olurum. Ay inşallah bebeğiniz sıkı sıkı tutunmuştur:)
İnşallah canım mutlaka haber ver bizlere 🙏 sağlıklı güzel embriyoların olsun

Kızlar merhabalar benim de 22.01.2024 tarihinde yumurtalarım toplandı 8 olgun yumurta toplanmış 5 tanesi döllendi bakalım şimdi gün gün takip edeceğiz 5. gün embriyom olursa cumartesi günü taze transfer olacağım çok heyecanlıyım benim içinde dua eder misiniz 🙏

Merhaba
Tup bebek surecine basladim ilk asilamam basarisiz amh degerim dusuk 0.7 fsh 15 doktorum asilamayla devam etmeyelim dedi bizde tup bebege gectik suan gonalf 275 kullaniyorum. Adetimin 2. Gunu 5 yumurta goruldu buyumelerini bekliyorum. Sizlerde deneyimlerinizi paylasirmisiniz ornegin adetinizin 2. Ve 3 gunu kac yumurta gorundu kac yumurta toplandi neler oldu
Merhabalar, daha 9 aylık evliyim eşimle ilk günden beri bebek deniyoruz olmayınca 3 ay doktora gittik testler yapıldı prolaktim yüksek çıktı doktorum sende bir sorun yok bir sürü de yumurtan var ayetinde düzenli dedi amh değerim o zaman 1.7 lerdeydi oda normal dedi dostenex kullandım prolaktinm düştü doktor bekle demişti ama ben dayanamayıp tekrar test yaptirdm bu sefer prolaktin düşmüş normale gelmiş fakat amh değerim bir anda çok fazla düşmüştü şok oldum 1.7 den 1.39 düşmüş başka doktora gittim acilen sana tedavi uygulayalım çok hızlı düşüyor dedi ultrasyon görüntüsünde çok fazla görünüyor yumurtan ama kaliteli degl yoksa amh düşük çıkmazdı dedi açıkçası hem korkuyorum hemde bundan sonraki süreçler ne oluyor bilmiyorm başka doktora da mı gitsem aşılama çatlama gibi şeylerden bahsetti bana süreçler hakkında bilgi verebilir msnz ?

Benim öyle oldu ilk denememdi 2 yumurta vardı biri catlamış tek yumurta toplandı ve döllenemedi:KK43:baya hayal kırıklıgına uğradım

Her adet döngüsünde yumurtalıklarınızda o ay gelişmeye aday yumurtalar daha doğrusu foliküller oluşuyor. 2. veya 3. günü bakmalarının sebebi de en büyük yumurtaların aşırı büyüyüp diğerlerinin küçük kalmasına/daha da küçülmesine yol açmasına fırsat vermeden eğer başlanacaksa iğnelere başlamak. Adetin sonlarına doğru ya da sonrasında giderseniz büyüyen büyümüş, belki çatlamış öbürleri de minik minik kalmış olabiliyor. Tüp bebek tedavisi için geç kalınmış oluyor yani. Büyük foliküllerin dışında daha fazla besin alıcı yapı olduğu için büyükler daha çok besleniyor küçükler hep küçük kalıyor. Bunu engellemek ve büyüme hızlarını birbirine yaklaştırıp olabildiğince çok olgun yumurta elde etmek için tam da adetin 2. veya 3. günü iğnelere başlamak gerekli. Durum bununla ilgili yani.

Rezerv düşüklüğü varken başarısız denemeden sonra ne kadar ara verdiniz hemen başladınız mı? Transferim iptal oldu 15 gün önce acaba beklesem mi biraz? Zaman da geçiyor menapoza giricem diye korkuyorum bi anda yaş 30… çok huzursuz etti beni siz beklediniz mi yoksa hep devam mı ettiniz bana yardımcı olabilir misiniz

Ay kizlar bende 42 yasindayim amh gecen sene 0.49 du bu sene ne durumda bilmiyorum. Ankarada recai papuccuya gidecegim sizi okudukca cok heycanlaniyorum. Insallah tek seferde tutar hemen hamile kaliriz. Guzel habrrlerinizi verin.

X