Düşük AMH ile Hamile Kalmaya Çalışıyorum

Merhaba benimde amh düşük bi senedir dagal yollarla 2aydırda tedavi görüyorum daha sonuç alamadım arısütü çörek otu iyi geliyormu bide omega 3doktora danışmadan içeblirmiyiz
Ben doktora omega3 kullandigimi soylemistim tamam demisti
Sizde sorun isterseniz
Arisutu corekotu benim her tuşa basmamdan kaynakli biraz da, onu da yiyim bunu da yiyim dedim yedim hani bana yan etki yapmadi ama herkeste ayni olmayabilir
Tedavi goruyorsaniz ilaclarla ters etkilesim yapabilir doktorunuza danisin en iyisi

fsh niz kaçtı acaba benim fsh sorunum var amh 003 😢 fsh düşmeden de gebe kalacağımı hiç sanmıyorum 74 leri gördüğüm bile olmuştu adet sorunu yaşıyorum çok duzensizlesti 47 gün oldu olamadim. Sıcak basması da başladı yaşım 32 ama malesef durum böyle
Merhaba,
FSH'ıma bakmamıştık. Biliyorum elde değil seni çok iyi anlıyorum ama lütfen üzülmemeye çalış.
Ben şuanda 26 haftalık gebeyim dün şeker yüklemesinde şekerim yüksek çıktı. Detaylı ultrosonda da bebeğimin bir böbreğinde genişleme gördüler. Ben de çok üzgünüm. Dua etmekten başka bir çare gelmiyor elden. Lütfen benim için de dua edin.

Merhaba ne kadar sürede kaldınız neler yaptınız veya kullandınız acaba?
Bir de ultrasonda kaç folikül görünüyordu?
Adetiniz duzenlimiydi fsh normslmiydi acaba ?

Benim amh 003 hamile kalamadım adetimde dengesini yitirdi iyice fsh sorunum da var
Merhabai
FSH'ıma bakılmadı, folikülde bakmadılar.
Adetimde bir düzensizlik yoktu.
AMH 0,11'di.

X