Düşük amh tek yumurta ile hamile kalan varmı

nazlizx

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Aralık 2023
5
3
24
Kızlar merhaba ben 26 yaşındayım ve ne yazık ki bana erken menopoz teşhisi konuldu amh 0.01 fsh 58 ve ben tüp bebeğe başladım bahçecide ilk denememde yumurta toplanamadı bir tane vardı oda boş çıktı ikinci de ise hoca bir yumurta var dedi ama bu sefer de östörojen hormonum çok düşmüş ve hoca bu değerlerle başlayamayız dedi bu ayı atlıyoruz dedi ilaç varde 21 gün kullan dedi benim gibi olup hamile kalan varmı ve östorojen hormonu nasıl artırılır

Evet bende 27 yaşındayım amh çok düşük erken menopoz teşhişi konuldu. Başarısız tüp bebek denemeleri yaptık bir türlü olmadı. En son ayşe hocanın kürlerini kullandım. 3 ay kulandıktan sonra hamile kaldım. 7 haftalıkken düşük yaptım. Şuan hala çocuksusuzum. Ayşe hoca ile bir daha hörüşmedim kürlerini denemeye değer buluyorum. Kullandıktan sonra test yap etkili ise devam et

Kızlar merhaba ben 26 yaşındayım ve ne yazık ki bana erken menopoz teşhisi konuldu amh 0.01 fsh 58 ve ben tüp bebeğe başladım bahçecide ilk denememde yumurta toplanamadı bir tane vardı oda boş çıktı ikinci de ise hoca bir yumurta var dedi ama bu sefer de östörojen hormonum çok düşmüş ve hoca bu değerlerle başlayamayız dedi bu ayı atlıyoruz dedi ilaç varde 21 gün kullan dedi benim gibi olup hamile kalan varmı ve östorojen hormonu nasıl artırılır
bende 25 yaşındayım. Fsh hormonum biraz yüksekti benimde. Hayıt macunu kullandım 4 5 ay düzenli olarak ve hormonum düzeldi. Siz kullandınız mı hayıt ?

Bende 28 yasindayim yilin basinda 0.02 amh cikti. Hayata küstüm, bekarim. Sonra bahceci ve amerikan has ile gorustum. Amerikanda tedaviye devam ettim. Bahceci biraz ticarethane geldi acikcasi. Gorusme muayenesinde 1 yumurtam gorunmesine karsin ilk tedavi surecinde 4 tane cikti. Sonra 2 2 2 diye devam ederek 10 yumurtayi 4 operasyonda topladik ve biraktik. Doktor tavsiyem ya maslak acibadem bulent tiras ya amerikan bulent urman olur benim de. Ben gercekten cok uzuldum, suan bunun bos oldugunu anliyorum. Kaderinde varsa bir sekilde olacak onlemini al yeter

Bende 28 yasindayim yilin basinda 0.02 amh cikti. Hayata küstüm, bekarim. Sonra bahceci ve amerikan has ile gorustum. Amerikanda tedaviye devam ettim. Bahceci biraz ticarethane geldi acikcasi. Gorusme muayenesinde 1 yumurtam gorunmesine karsin ilk tedavi surecinde 4 tane cikti. Sonra 2 2 2 diye devam ederek 10 yumurtayi 4 operasyonda topladik ve biraktik. Doktor tavsiyem ya maslak acibadem bulent tiras ya amerikan bulent urman olur benim de. Ben gercekten cok uzuldum, suan bunun bos oldugunu anliyorum. Kaderinde varsa bir sekilde olacak onlemini al yeter
Tedavide hangi ilaç ve vitaminler kullandınız acaba

Merhaba hepinize şimdiden iyi yıllar dilerim bende amh dusuklugu nedeniyle prp eksozom yaptırdım yaptırdıktan sonraki ilk hafta amh 0.2 fsh 0.5 çıktı ondan sonraki amh 0.12 fsh 10 çıktı değerler niye dengesiz birde adetten 2 hafta sonra yumurta görmedi doktor zamanlama hatasımi yaptım acaba

Merhaba foliküldeki yumurta sayısı her ay değişiyor mu amh 1.19 çıktı fakat adetin 2. günü 2 yumurta var sadece normalde daha çok olması gerekiyor dedi doktor

Merhaba benim de amh 0.01 lösemi hastaligi atlattim ve erken menepoza girdim acibadem Maslak hastanesine gittim orda prp ve kok hucre uygulandi sonrasinda iki tane folikul goruldu ama Malesef buyumedi ignelerle tedavim iptal oldu adet doneminde tekrar gidecektim doktor takip fiyatini o kadar arttirmislar ki Malesef Beni takip Eden doktora gidemedim simdi ne yapacagimi bilmiyorum baska hastane arastiriyorum yardimci olur musunuz

Son düzenleme:
Gecmis olsun E2 hormonunu kac cikti

Merhaba benim de amh 0.01 lösemi hastaligi atlattim ve erken menepoza girdim acibadem Maslak hastanesine gittim orda prp ve kok hucre uygulandi sonrasinda iki tane folikul goruldu ama Malesef buyumedi ignelerle tedavim iptal oldu adet doneminde tekrar gidecektim doktor takip fiyatini o kadar arttirmislar ki Malesef Beni takip Eden doktora gidemedim simdi ne yapacagimi bilmiyorum baska hastane arastiriyorum yardimci olur musunuz
Büyümemesi için bir yorum yaptilarmi takip eden doktorunuz kimdi

Bende orada tedaviye başladım. Yigit hoca ilgilenicek benle prp ve eksozomdan kac ay sonra başladınız tedaviye bence sadece bir anlıktır durumunuz bazen yumurtalar buyumuyormus siklusta klomenlemi büyütmeye çalıştılar yoksa igneylemi
Gecmis olsun Insallah sonrasinda buyume olur siz prpmi yaptirdiniz amh kacti 6 ay sonra basladik

X