Düşük amh testi hamile kalamiyorum

Emine sami

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
11 Ocak 2019
317
130
37
Merhaba 37 yasinda 6 yildir evliyim cok dusuk kurtjim oldu son 2 yildir hamile kalamiyorum agustos ayinda amh testi verdim sonuc 0.226 bu tup bebek onerdi doktorum ama dururmum yok dusuk degerde olup normal yolla hamile kalan varmi birde bugun 18 22 mm kist cikti kan tahlili verdim olarada yarin bakicak simdiden tesekkur ederim 🙏🙏

Araştırmadim hangi anlamda dediniz anlamadim cok ozur dilerim
Devlet hastanelerinde tüp bebek birimlerinde tedavi görebilirsiniz. Yasiniz ve amh degeriniz nedeniyle asilama yapmaksizin dogrudan tüp bebek proseduru uygulanir. 10 15bin gibi rakamlara devlette yapiliyor tüp bebek rapor alabilirseniz.

Evet tek sartı ilk cocuk olması tüp bebek icin devlette insallah rabbim gonlunuze gore hayirlisini verirr🙏

Ankaradaysanız zubeyde hanımı onerırım aynı yaş aynı amh ılk denemede hamıle kaldım cok sukur, raporla uygun fıyatta oluyor 10000 e yaptırdım eylulde smdı de 15000 olmustr belkı zam geldıyse

Yinede arastirmanizi tavsiye ederim inferlite poliklinigne gidip kontrol tahlil test vs sonra yonlendirme yaparlar insallah istanbuldaki hastanede sarti o sekilde ama baska illerde nssildir inanin bilmiyorum yaniltmakta istemem oyuzden hersey gonlunuzce olsun

Ankaradaysanız zubeyde hanımı onerırım aynı yaş aynı amh ılk denemede hamıle kaldım cok sukur, raporla uygun fıyatta oluyor 10000 e yaptırdım eylulde smdı de 15000 olmustr belkı zam geldıyse
Bu arada bebeginizi sag salim kucaginaza almayi nasip etsin bana cok yardimci oldunuz allah razi olsun hepnizniden🤲🤲

Doktor moralimi bozdu bu amh testine gore tup bebek bile olmaz dedi neye ugradigimi sasirdim aglicaktim nerdeyse boyle moralle zaten olmaz

Doktor moralimi bozdu bu amh testine gore tup bebek bile olmaz dedi neye ugradigimi sasirdim aglicaktim nerdeyse boyle moralle zaten olmaz
yok daha neler doğal yoldan bıle olur sacmalamıs, tüp bebek haylı haylınolur amh degerı degıl yumurta sayısı ve buyumesı önemlı

X