Düşük beta hcg 12.52

elifmiram

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Şubat 2024
82
23
29
Merhaba kızlar. Adet günü olmam gereken günün akşamına test yaptım silik çıktı gecesi kan verdim beta hcg 12.52 çıktı. Çok düşük farkındayım kimyasala döner mi böyle olup yükselen var ise yardımcı olabilir mi

11.8 iken öğrendim hamileliğimi, şuan 26 haftalık hamileyim. Biraz sabır gerekiyor ama artışı takip et inşallah hamilesindir 🙏🏻🐣

Hayırlısı olsun, Allah ol derse olur .. yükselişi takip et bugünden sonra yükselir nasipse ☺️

Ay inşallah ya :) adetiniz geçmiş miydi peki
Canım şöyle adetimin geciktiği ilk günden beri kaset test yaptım 4.gün çok silik olarak pozitif gördüm akşamına kan verdiğimde değerim 11.8 di 🥰 çok erken öğrenmiş oldum yani hamileliğimi belki senin de böyledir erken öğrenmişsindir 🐣

Canım şöyle adetimin geciktiği ilk günden beri kaset test yaptım 4.gün çok silik olarak pozitif gördüm akşamına kan verdiğimde değerim 11.8 di 🥰 çok erken öğrenmiş oldum yani hamileliğimi belki senin de böyledir erken öğrenmişsindir 🐣
Yani işte benimde dün olmam gerekiyodu bende akşama kadar olmayınca dün akşam test yaptım sonra gece de kan verdim adet günü bu kadar düşük çıkması korkutuyo beni :)

Adetim iki geciyo kizlar beta 27.4 sizce gebemiyim nasıl sonuçum çok mu kötü
Bence bu kadar öğrenmemeliydik ya insan mahvoluyo 😵‍💫 geç döllenme olduysa olabilir. Betayı 9la öğreneni biliyorum. İnşallah artışınız devam eder. Yarın mı kan vereceksiniz. Haberdar edin. İnşallah sağlıklıdır 🤲

Hastane sağlık ocağı yok yakınım da merkez de uzak kalıyor hemen vermeyi düşünmüyorum kimyasal felan olursa bı belirti olucagi için acele etmek istemiyorum

X