Düşük Beta Hcg

Kızlar günaydın
Pembe kapaklı 07.10.2020
Kaset bu sabah 10.10.2020
Sanki çok koyulaşmadı yeteri kadar
Bugün adetimin üstünden 4 gün geçti

Eklentiler

• 3FB4305D-2946-43D9-BAC8-7B6E895843D9.jpeg
    169,2 KB · Görüntüleme: 78
Barış koyulasmis işte. Tebrikler. Pazartesiyi bekleyip kan verin bence iyice koyulassin. Kendinize de dikkat edin. Sağlıkla ilerlesin inşallah bebisiniz

Pazartesi bi idrar daha veririm büyük ihtimal hastane korkum var . Geçmişte çok korkunç stresli bir hamilelik geçirdim .. kolay kolay gidemiyorum maalesef.. ama umarım bu bebek bana umut olur

Pazartesi bi idrar daha veririm büyük ihtimal hastane korkum var . Geçmişte çok korkunç stresli bir hamilelik geçirdim .. kolay kolay gidemiyorum maalesef.. ama umarım bu bebek bana umut olur
Kendini böyle çok strese sokuyorsun bence git kan ver için rahat etsin bu stres iyi bişey degil hamilelikte ayrıca korkma degerin yükselir benim regl 8 gün geçmişti degerim 55.10 çıkmıştı geç döllenme olmuş şimdi 32. haftadayız bence degerin gayet güzel de yükseliyor test koyulaşmış

Ben ilk bebeğimde 10 gün geçince öğrenmiştim değerim 37ydi, geç döllenmeydi. 2 günde bir kan verip takip edin

Ben ilk bebeğimde 10 gün geçince öğrenmiştim değerim 37ydi, geç döllenmeydi. 2 günde bir kan verip takip edin
Ben normalde 28 günde bir regl oluyorum ama gecen ay kimyasal geçirdim belki geç yumurtladım bilemiyorum . Ama doktor 32 çok düşük dedi 1 gün geçince . İnsanlar bi iki gün geçince 500 lerde

Evet haklısın gerçekten çok strese sokuyorum . Ve kimseye de söylemedim eşimden bile saklıyorum şuan olurda kötü bişey olursa üzülmesin diye..

Ben normalde 28 günde bir regl oluyorum ama gecen ay kimyasal geçirdim belki geç yumurtladım bilemiyorum . Ama doktor 32 çok düşük dedi 1 gün geçince . İnsanlar bi iki gün geçince 500 lerde
Dediğim gibi benim 10 gün gecikmeyle 37 çıktı, geç döllenmeyse olabilir yani ümidinizi kaybetmeyin olumlu düşünmeye çalışın. İnşallah sağlıklı gebeliktir

Benim de 1 günlük gecikmede 38 gibi bir şeydi 1 hafta geriden geliyor bat e göre bebeğim

Tebrik ederim hayırlı olsun sağlıkla ilerlesin gebeliğiniz inşallah. Önceki kaybınız için de üzgünüm. Gelişim geriliğinin sebebi belli mi? Yani ultrasonda gelişimin geriden geldiği zaten belli olmadı mı? Eğer bunu fark etmediyse doktorların bir ihmali söz konusu. Siz bu durumu anlatıp bu sefer doktora erkenden gidin ve sıkı takip olun bence. Aynı üzüntüleri yaşamamak için ne gerekiyorsa yapılsın. Belki bu süreçte ekstra tedavi iğne vs olmanız gerekiyor olabilir. İnşallah bu sefer her şey yolunda gidecek, sadece hastane kaygısındsn dolayı ertelemeyin iyi bir doktor bulun ve sık sık kontrol olun

Gelişme gerliği malesef benim yüzümden kanım sulanmıyor ve besleyemedim bebeğimi plasentadan .. şuan kan sulandırıcı kullanıyorum Bundan sonraki gebeliklerde de böyle olacak . Geç farkedildi 22. Haftada ondan sonrada kan sulandırıcı başlatılmıyor maalesef gebelik o kadar ilerleyince .. allahım busefer iyi geçer inşallah ..

Sizin yüzünüzden olur mu, sakın öyle düşünmeyin. Ben de pıhtılaşma olabileceğinden düşünmüştüm çünkü. Hem gebe kalmadan önce kan sulandırıcı içiliyor hem de gebe kalınca bazı kişilerde kan sulandırıcı iğneye geçiliyor gebelik boyunca. O nedenle erken öğrendiniz şimdi ne güzel, gebelik başlayınca ilaç dozunu ayarlarlar ona göre. Siz de bebeğiniz de sağlıklı olacak inşallah şimdi bilindiği için

İnşallah güzel sözleriniz için çok teşekkür ederim. İlk hamileliğimde çok özendim çok bekledim sabırsızlandım herşeyin en güzeli en iyisi dedim .. ama doğumdan iki ay sonra kucağım bomboş kaldı mahfoldum. Allah kimseye taşıyamayacağı yükü vermez ama gerçekten böyle bir acı düşmanıma dilemem. İnşallah hepimizin hamileliği güEl sonuçlanır ve allah anne olmak isteyen herkese nasip etsin

Kesinlikle çok zor gerçekten. Hayal bile edemiyorum en büyük acılardan. İnşallah bundan sonra yüzünüz hep gülsün bebeğinizle beraber unutun o acıları.. acınızı hatırlatmak istemedim sebebi sorarak ama bu sefer en azından gözden kaçan bir şey olmasın diye açıklama ihtiyacı hissettim. Sizin güzel dilekleriniz için de teşekkür ederim hayırlısıyla inşallah.

Amin inşallah hepimizin yüzü gülsün .. bebeğimin adı Emir Elyas’tı meleğim benim

Hayırlı uğurlu olsun sağ salim alırsın inşallah kucağına. Dip not : ben demiştim hamile olduğunu. Çünkü 32 hamileliğin en sağlam göstergesi 5 in üzerinde ise hamilelik var derler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…