Düşük mü, dış gebelik mi ?

Merhaba canım ben 2 ay lekenme şeklinde yaşadım çok normal bol bol su iç 3. Ayım geçiyor hepsi bu süreç çok yıpratıyor çok üzüyor ama geçiyor hiç merak etme iğne vurdurmamaya çalış çünkü vucutta yan etkileri oluyor kilo alınıyo saç dökülmesi gibi sen kürtajını yaptır inş düşer sonra kendiliğinden ama tabii iğne vurulması gerekiyorsada yapcak birşey yok inşallah en kısa sürede sağlığına kavuşursun
Canım kürtaj yaptı düşmeyince iğne yaptılar kanamam başladı şükür inşallah düşecek bir daha gerek kalmaz

Beta hcg cok duzensiz artmis bence dis gebelik gibi duruyor kimyasal gebelik yasadim ben duzenli artti beta hcg ama maalesef 1000 e gelmeden kanama oldu sonra beta hcg dustu yani kanama ilem
Kimsayal gebelikmis. Kanamam oldu bayağı. Geceyi hastanede geçirdim sabahına detaylı ultrasona girdim çok şükür dış gebeliğe yönelik tanı konmadi. Kan değerinde de beta düşmeye başlamıştı zaten. Özel doktor o tanıyı koydu hiçbir şekilde bir şey görmeden tek bir tane beta değerine bakarak kürtaj ve ilaç yapacaktı. İyi ki şehir Hastanesi'ne gitmişim. Bu tarz belirsiz ve riskli durumda tek bir doktora gidilmemesi gerektigini öğrenmiş oldum. Aynı şikayetle özele gittigimde doktor tamam tamam önemli değil diye gecistirirken şehir Hastanesi 2 saatlik için bile olsa evime göndermedi. Bir de şehir hastanesi kötü deriz. Mekan değil doktorun önemini gördüm 😂😂😂

Merhaba ayni seyleri yasadik evet dis gebelik ve sukur edin ki erken teshis edilmis yoksa tuplerinizden olabilirdiniz benim betam 2000 kusurken farkedildi ve kurtaj oldum kurtaj sebebi bebegin yasam sivisi birikiyor kaninizda ve sizin betanizi yukseltiyor yani gebelik hormonlari devam ettigi icin betayi yaniltiyor kurtaj olun cok rahatliycaksiniz sormak istediginizi sorabilitsiniz
Şehir Hastanesi'ne gittim aynı gün. Orada dış gebeliğe yönelik hiçbir izlem yoktu. Toplam 4 doktor muayene etti. Sonuç olarak kimyasal gebelik dendi. Beta degerim düştü. Çok şükür kanamam yoğundu zaten muhtemel o kanamada aşırı bir ağrım olmuştu o 2, 3 saat içinde oldu ne olduysa diye düşünüyorum. Doktor gerekli muayeneleri yapıp kürtaj dese sıkıntı yok ama bu doktor düzgünce aşağıdan muayane bile etmeden dış genelik teşhisini koydu. İyi ki kürtaj olmadım hemen

X