Düşük sonrası adet görmeden gebelik

suheddaaaa

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Ocak 2024
73
10
28
Kızlar ben 19 aralıkta 6 haftalıkken düşük yaptım evde küretaja gerek kalmadı kanamam 6 gün sürdü hala adet olmadım5 gün önce evde kaset test yaptım tek çizgi çıktı bugün testi tekrardan yaptım çünkü mide bulantım vardı bu kez ikinci çizgiyi gördüm ama emin olmadım sizce var mı bide yine düşük olur yada sağlıksız gebelik olur diye korkuyorum doktorum korunma dediği için hiç korunmadım bende

Eklentiler

• IMG_0266.jpeg
    IMG_0266.jpeg
    195,8 KB · Görüntüleme: 36
Kızlar ben 19 aralıkta 6 haftalıkken düşük yaptım evde küretaja gerek kalmadı kanamam 6 gün sürdü hala adet olmadım5 gün önce evde kaset test yaptım tek çizgi çıktı bugün testi tekrardan yaptım çünkü mide bulantım vardı bu kez ikinci çizgiyi gördüm ama emin olmadım sizce var mı bide yine düşük olur yada sağlıksız gebelik olur diye korkuyorum doktorum korunma dediği için hiç korunmadım bende
Öncelikle geçmis olsun canım. Dusukten sonra doktor kontrolune gittin mi acaba ? Testin pozitif duruyor. Ben düsuk sonrası rahmin en az ilk adete kadar dinlenmesi taraftarıyım tabi yine de bu kişinin kendi kararı gebelik oncesi baslanması gereken folic asit falan baslaman daha saglikli bir gebelik surecei gecirmene destek olacaktir. Eger bi gebelik soz konusu ise bir an once doktora gidip onaylatmalı ve vitamin baslamalisin. Rabbim hayirli haberler almayi nasip etsin.

Düşük sonrası gittim folik asit zaten kullanıyordum ilk gebelikte öğrendikten bir hafta sonra düştü zaten dediğim gibi düşük yapıp doktora gittim tabii ki folik asite aynen devam et dedi doktor hiç korunmana da gerek yok dedi yani kullanıyorum bu test biraz silik çıkınca ve pozitifse bile bazıları sizin dediğiniz gibi bir adet beklemeyi öneriyor ama benim doktorum bekleme hiç dedi şimdi yine olumsuz bir şey olur va diye çekincelerim var

X