Düşük tehditi yaşayıp sağlıklı bir şekilde bebeğini kucağına alan var mı?

SekerAnnee

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
13 Ocak 2016
1.987
2.655
Selam herkese hayırlı bayramlar, lütfen konum bir süre burda kalsın çünkü bu da benim derdim:KK43:
12 haftalık hamileyim ultrasonda kan birikmesi görünüyor ve ara ara kanamalarım ve bitmek bilmeyen kahverengi lekelenmelerim var, yatak istirahatindeyim be ne kadar sürecek bilmşyorum eski günlerimi özledim hiç iş yapamıyorum, böyle dönemlerden geçip sağlıklı bir şekilde bebeğini kucağına alan var mı neler yapmam lazım daha ekstra moral motivasyona çok ihtiyacım var

var cnm olmazmı cok hemde benimde 10 .haftada olmuştu kanamam içini rahat tut benimki şimdi 1 yaşına gelcek

12 hafta olmuş artık Allah ın izniyle bişey olmaz

Selam herkese hayırlı bayramlar, lütfen konum bir süre burda kalsın çünkü bu da benim derdim:KK43:
12 haftalık hamileyim ultrasonda kan birikmesi görünüyor ve ara ara kanamalarım ve bitmek bilmeyen kahverengi lekelenmelerim var, yatak istirahatindeyim be ne kadar sürecek bilmşyorum eski günlerimi özledim hiç iş yapamıyorum, böyle dönemlerden geçip sağlıklı bir şekilde bebeğini kucağına alan var mı neler yapmam lazım daha ekstra moral motivasyona çok ihtiyacım var
Merhaba, yakın arkadaşıma da dr u sürekli yatak istirahati verdi. Sizinle benzer durum yaşadı. Is güç temizlik vs yapmayın bol bol dinlenin.. sağlıkla doğum yaptı. Çok tatlı bir çocuğu var..

Var canım, hem de 3 düşükten sonra hamile kalmıştım, lekeler 5 aya kdr sürdü. Oğlum sağ salim doğdu. Kanda pıhtılaşman fln varmıydı

var cnm olmazmı cok hemde benimde 10 .haftada olmuştu kanamam içini rahat tut benimki şimdi 1 yaşına gelcek

12 hafta olmuş artık Allah ın izniyle bişey olmaz
Maşallah Allah bağışlasın bazen o günler bana çok uzak geliyor hamileliğim ne kadar ilerleyecek hep endişe içindeyim. Sizin ne kadar sürdü bu tehlike ne kadar yatınız

Var canım, hem de 3 düşükten sonra hamile kalmıştım, lekeler 5 aya kdr sürdü. Oğlum sağ salim doğdu. Kanda pıhtılaşman fln varmıydı
Kanda pıhtılaşma sorunum yok normalde kanamam olduğu için kan sulandırıcı vermiyor zaten doktor artırır diye, 5 ay boyunca hep yattınız mı nasıl geçti günleriniz

Maşallah Allah bağışlasın bazen o günler bana çok uzak geliyor hamileliğim ne kadar ilerleyecek hep endişe içindeyim. Sizin ne kadar sürdü bu tehlike ne kadar yatınız

içini rahat tut ilaçlarını kullan doğrusu ben cokda yatmadım 5 gun fln daralıyodum yatınca ama sen bana uyma dinlen 15-16 . haftadan sonra rahat edersin

genelde erkek cocuklarında olur derler

Ben.
Rahim duvarında kanamam vardı.
Iki gebeligimde de yasadim.
10-15 gün yattım. Şimdi biri 8 diğeri 2 yasında iki canavarla bogusuyorum.

içini rahat tut ilaçlarını kullan doğrusu ben cokda yatmadım 5 gun fln daralıyodum yatınca ama sen bana uyma dinlen 15-16 . haftadan sonra rahat edersin

genelde erkek cocuklarında olur derler
Anladım teşekkür ederim, Erkek kız farketmez sağlıklı bir şekilde doğurayım inşllh çok dua ediyorum

Kanda pıhtılaşma sorunum yok normalde kanamam olduğu için kan sulandırıcı vermiyor zaten doktor artırır diye, 5 ay boyunca hep yattınız mı nasıl geçti günleriniz
Yatmadım hiç ttlım, dr um dediki düşmeyecekse naparsan yap düşmez, tabiiki cinsel aktivite ve ağır işler yasaktı

Ben.
Rahim duvarında kanamam vardı.
Iki gebeligimde de yasadim.
10-15 gün yattım. Şimdi biri 8 diğeri 2 yasında iki canavarla bogusuyorum.
Maşallah ne güzel hasretle bende o günleri beklyprum ilk hamileliğim tecrübem de olmayınca korkuyorum işte Rabbim bana da nasip etsin inşllh

Yatmadım hiç ttlım, dr um dediki düşmeyecekse naparsan yap düşmez, tabiiki cinsel aktivite ve ağır işler yasaktı
Normalde bende öyle düşünüp bazen mutfakta bir şeylerle uğraşıyorum ama sanki ayakta olunca lekelenmem daha da artıyor gibi o yüzden dedim Ben en iyisi hiç kalkmayım

Canim yengem de öyle tehlikeliydi. Hatta hamile olduğunu bilmeden 20 kiloluk damacanalari,oglunun sünneti vardi 30 kilo kuruyemiş felan tasimisti bir hafta sonrada hamile olduğunu öğrendi. Hemde öyle böyle bir kanama değildi hastaneye zor yetiştirdik. Allaha şükür şimdi oğlumuz sağlıklı ve 9 yasinda. Saglikla kucağına al inş. Allah korusun ikinizide

Normalde bende öyle düşünüp bazen mutfakta bir şeylerle uğraşıyorum ama sanki ayakta olunca lekelenmem daha da artıyor gibi o yüzden dedim Ben en iyisi hiç kalkmayım
Nasıl içine sinerse öyle davran canım. Çok konu odaklı yaşayıncada olumsuzluk artıyo gibi gelir bana. İyi düşün, inşallah iyi olacak

9.haftadan beri kanama alanim var. Coraspini hic biraktirmadi doktorum. 10.haftada 20 gun kadar annemde yattim hicbir is yapmadim. Lekelenmem oluyordu azaldi. Ama tam olarak gecmedi. Hala bile cok.yorulup ayakta kaldigimda lekem oluyor ama artik endise etmeyi biraktim. Ins saglikla kucagima alirim.

İki hamileliğimdede düşük tehdidi yaşadım çoğunlukla yattım hatta ilk bebeğim ikizdi 6 haftalıkken biri düştü diğeri şu an 29 yaşında küçükte 24 :KK36: seninkide hayırlısıyla doğar beebğin inş :emir_bebek:

Ikinci hamileligimde 16. Haftada baslayan kanamam dogum yapana kadar surdu. Ustelik kanama neden oluyor hic anlamadik. 4. Aydan sonra surekli dinlendim igneler haplar falan kullandim. Bebegim baska bi sebepten erken dogdu. Simdi 9 aylik oldu bile . Cok korkmustum bende ama kalbini ferah tut. Bebegini saglikla kucagina al canim.

İçini ferah tut ben yaşamadım ama kardeşim de dahil çok yaşayan oldu etrafımda hepsi de biraz dikkatle sağlıkla aldılar bebeklerini kucaklarına.İnşallah senin de bebeğin sağlıkla gelicek.Azıcık sabır.

X