Aile Planlaması Düşük tsh değeri gebeliğe engel mi?

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

toorudetobetrue

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
9 Ağustos 2017
192
165
35
Arkadaşlar merhaba, agustosta 1 yaşına girecek olan bir evladim var, ben 2. Bebek istiyorum ancak tsh degerim 0.001den daha düşük, esim vucudumun toparlanmasi gerektigini, bebek fikrini ertelememizi söylüyor, sizce tsh deger düşüklüğü gebe kalmaya engel mi? Gebe kalsam bile bebegimin sagligini tehlikeye mi atmis olurum? 1 hafta sonra tiroit kontrolüm var, doktora da danışacağım..

Arkadaşlar merhaba, agustosta 1 yaşına girecek olan bir evladim var, ben 2. Bebek istiyorum ancak tsh degerim 0.001den daha düşük, esim vucudumun toparlanmasi gerektigini, bebek fikrini ertelememizi söylüyor, sizce tsh deger düşüklüğü gebe kalmaya engel mi? Gebe kalsam bile bebegimin sagligini tehlikeye mi atmis olurum? 1 hafta sonra tiroit kontrolüm var, doktora da danışacağım..
Masallah canim daha bebegin kicuk bu ne acele biraz bekle zaman gecsin

Bebeğim beni cok yormadı, bir de cok geciktirmek istemiyorum malum biyolojik saatim ilerliyor, 33 yasondayim..bir de bebegimle ilgilenen 2 tane abla var, (rahatsiz olan anneannemin yardımcısı) o da buradayken 2yi aradan çıkarmak istiyorum. Kendimde 2. Için enerji buluyorum...sizce erken mi?

TSH değeri çok cok önemli doktorunz sizi aydnltcktir da bebeğin zekasını bile etkiler nasip olur hamilelik sırasında bile belirli aralıklarla kontrle gtmelsnz salgın falan dinlmyp.
Konunun diğer kısmı için yorum yapmycgm eşler arasında konu kari koca karar verir diye cekileyim. 😊

X