Düşük ve az artan beta hcg- Dış gebelik korkusu

Merveecn

Üye
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2020
429
303
Ben hep gece gittim ozel hastaneye. Muauene istemiyorum ve sadece test vericem diyodum. Deger takibini kendim yaptim. Yukselis dzuensiz.olunca doktoruma gittim.

Gidebiliyorsan ki bence gitmelisin
Ozel hastane yada uakininda varsa bi polikinike git canim. 2 gunde bir katlansin mantigini yakala.hayirlisiyla
Canım polikliniği ücret kesiyor mu ? Bilmiyorum ancan Pazar günü yine aynı saatte gitmem gerekir apzar gibi acilden gitsem olur mu

durulina

Guru
Kayıtlı Üye
20 Ocak 2010
914
12
Canım polikliniği ücret kesiyor mu ? Bilmiyorum ancan Pazar günü yine aynı saatte gitmem gerekir apzar gibi acilden gitsem olur mu
Tabi. Ucret aliyorlar. Gidemicek gibiysen o zaman pazartesi git yapacak bisi yok. Suan degern 10 ise, pazartesi gunu ortalama 40 falan olmali 4 gun gecmis olacagi icin

durulina

Guru
Kayıtlı Üye
20 Ocak 2010
914
12
Inşallah kimyasaldır dış gebelikde süreç zor ve yıpratıcı malesef kimyasalda değer çabuk sıfırlanıyor
Kimyasal gebelik geçiriyorum, salı günü sıfırlanıp sıfırlanmadığını görmek üzere Beta yaptırıcam. Bi hayal daha suya düşerek son buldu :KK43:

birumitt

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
15 Ağustos 2014
283
137
Adetiniz ne zaman? Kimyasal gebelikte vaktinde adet olunuyor. Dış gebeliği ne yazık ki bilmiyorum
Kimyasal gebelikte vaktinde adet olunuyor diye birşey yok ben 5 gün sonra oldum kimisi birkaç hafta sonra oluyor doktorlar bile anlatırken çoğu kadın kimyasal gebelik geçirse de bilmez adeti gecikti zanneder diyor blg