Düşük ve soğan kürü???

ezolinde

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Ekim 2018
454
307
Merhaba arkadaşlar ben geçen hafta düşük yaptım. Evde oldu düşüğüm kürtaj falan gerekmedi. Bu ay soğan kürü yapmak istiyorum hala devam eden hafif kanamam mevcut. Sizce soğan kürü yapsam bir sorun olur mu? Temizleyici olduğunu ve Rahmi toparlama konusunda yardımcı olacağını okudum. Soğan kürü kullanıp gebe kalan var mı?

Adetinden sonra baslaman gerekiyor sanirim ben kullandim sonuc fiyasko uc ay adet olmadim 😩
Bende soğan Kürüne başladım bu ay bugün 3. Günüm bazıları çok faydasını görmüş ama bazılarınin düzenini bozmuş bu kür çok kararsiz kaldım faydasını görenler yazabilirmi acaba

Merhaba arkadaşlar ben geçen hafta düşük yaptım. Evde oldu düşüğüm kürtaj falan gerekmedi. Bu ay soğan kürü yapmak istiyorum hala devam eden hafif kanamam mevcut. Sizce soğan kürü yapsam bir sorun olur mu? Temizleyici olduğunu ve Rahmi toparlama konusunda yardımcı olacağını okudum. Soğan kürü kullanıp gebe kalan var mı?
Canım ne yaptın kullandın mı soğan kürünü.bende aynı sorunu yaşıyorum yeni düşük yaptım ve soğan kürünü duydum ama bilgim yok. Bilgin varsa paylaşabilir misin?

Canım ne yaptın kullandın mı soğan kürünü.bende aynı sorunu yaşıyorum yeni düşük yaptım ve soğan kürünü duydum ama bilgim yok. Bilgin varsa paylaşabilir misin?
Evet canım kullandım çok faydasını gördüm ama kanamam neredeyse bitti denecek kadarken başladım. Bu arada ben kürtaj olmadım kendim düşürmüştüm soğan kürü yaptım bi daha ki kontrolümde hiç düşük yapmamışım gibiydi rahmim doktorum öyle söyledi.

X