düşünce üzerine

talin

Guru
Kayıtlı Üye
20 Haziran 2007
4.250
27
45
“Başarı istenmediği yere gelmez…

Yenildiğinizi düşünüyorsanız yenilmişsinizdir.

Cesur olmadığınızı düşünüyorsanız korkaksınızdır.

Kazanmak istiyor fakat kazanamayacağınızı düşünüyorsanız kesinlikle kazanamazsınız demektir.

Kaybedeceğinizi düşünüyorsanız çoktan kaybetmişsinizdir.

Dışarıdaki dünyaya çıktığınızda anlayacaksınız ki başarı ancak onu istediğiniz takdirde gelecektir.

Her şey insanın kafasında biter.

Alt edildiğinizi düşünüyorsanız alt edilmişsinizdir.

Yükselmek için yüksek düşünmelisiniz.

Bir ödülü kazanmadan önce kendinizden emin olmalısınız.

Yaşam savaşını kazanan her zaman en güçlü ya da en hızlı olan değildir.

Er ya da geç kazanan kişi, kazanacağını önceden düşünebilen kişidir.”

Arnold Palmer

HAYATA YÖN VEREN SÖZLER
sevgilera.s.

bu yazı bana cidden güç verdi. bildiğim ama unuttuğum şeyleri tam da zamanın da ve tam da ihtiyaç duyduğum bu anda bir kere daha hatırlattı. bu yüzden teşekkür ederim sana talin.

bu yazı bana cidden güç verdi. bildiğim ama unuttuğum şeyleri tam da zamanın da ve tam da ihtiyaç duyduğum bu anda bir kere daha hatırlattı. bu yüzden teşekkür ederim sana talin.

ihtiyacın olduğunda istemen yeterli.Bir şekilde ihtiyaç duyduğun şey seni bulacaktır.beğenmene çok sevindim canım.sevgilera.s.

Yaşam savaşını kazanan her zaman en güçlü ya da en hızlı olan değildir.

Er ya da geç kazanan kişi, kazanacağını önceden düşünebilen kişidir.”

bu cümle gerçekten de çok doğru
düşünce gücüne sonuna kadar inanan bir insan olarak olumlu düşünmemin bana kazandığı artılar inanaılamayacak kadar çok
dilerim herkes bunu başarabılır
sevgiler

aaaaa bebeğimmm bunlar senin gibi inci sözler teşekkürler çok beyendim unuttuğum duygularımı hatırlattı bana.

burada yazan sözlerin çoğunu kendi hayatımda deneyimlendiğimi gördükçe hayatımı nasıl ne hale soktuğumu çok daha iyi anlıyorum:1no2:
:çok üzgünüm:

X