Düsüncelerinize ihtiyacim var :(

Bir insan boşanmak için daha neyi bekler hiç ama hiç anlamıyorum..!Bıraksana kızım ne halt ederse etsin seviyomuşş olmasın böyle sevgi sen kör olmuşsun
Bence kimsenin bu adamın parasını aldığı falan yok adam bildiğin klasik dolandırıcı tiplerden ahmetin şapkasını mehmete,mehmetin şapkasını hüseyine geçirmiş bi yerdede patlamış.kimse durduk yere bi arkadaşına ev vermez arkadaşı borcunun karşılığı falan almıştır Gözünü aç biraz çocuk falan kesinlikle yapma ve o bu ne der diye düşünmeden bir an önce boşan bundan.Sonun bunca borçla hapishane olur bunlar sıyrılır işin içinden üstelik psikolokik problemleride var diyosun hiç boşuna bekleme ne koca olur ondan ne baba

Bir insan gereksiz bir konuda şaşırtıcı şekilde detaycı davranıyorsa bir bit yeniği vardır kesin. Durup dururken neden size bir binanın önündeyken foto attığını hiç düşünmediniz mi?
Eşinizin yurtdışında çalıştığından emin misiniz?
İkinci kadın olabilir mi?
Sizi maddi olarak sömürdüğüde ayan beyan ortada.
Ve sadece bir ayda oda iki haftası ayrı yaşanılan bir evlilikte bunca güven sarsacak olay...
Ciddi düşünmeli ve karar vermelisiniz artık.

1 ayda sizi bunları yaşatan insanla nasıl ömür geçireceksin? Hayatını zindan etme lütfen bu adamdan adam olmaz

Adam yalancılıkta mastır yapmış, siz de nikahlanıp hayatınızı ipoteklemişsiniz tebrik ederim. Hala acaba doğru söylüyor olabilir mi diye soruyorsunuz

Hangi söylediği yalan hangisi gerçek diye düşünerek ömür mü geçer allasen? Boşa gitsin ne mok yiyorsa yesin. Bugüne kadar maddi manevi yedirmişsin zaten kendini, bundan sonrasını kurtar bari

Bu adamin neresinden tutsan elinde kaliyor. 150 000 tl mi verdin bir de adama? O da carcur mu etti? Sen borc kapasinbdiye verirken ustelik...
Yazik degil mi sana. Bu adam 5 para etmez. Yalanci. Telefonu kirmasi, verdigi asiri tepki mesajlarini fotograflarini falan gormemen icin belki de, artik kiminle yazisiyorsa...

İnanin 2.sayfayavkadarcokudum ruhum daraldı.
1.Esiniz muhtemelen psikolojisi bozuk ve madde bağımlısı
2.Sizin hiç yuvanız olmamış daha ilk geceden belli.
3.Bu adam sizi sevmiyor.
4.BU TARZ İNSANLAR DÜZELMEZ!...Madem siz hayatına girdiğinizde beri hayati yolunda değil,cikin hayatından daha doğrusu çıkarın hayatınızdan....
Bu anlattiklariniz bir evlilikte kesinlikle olmaması gerekenler

Eşimde bende iş konusunda prensipleri olan insanlariz gereksiz ve iş dışında mecbur kalmadıkça ikimizde şahsi görüşmelerimizi mesai saati dışında ya da molalarımızda yaparız.Evlendikten sonra eşim beni aradığında sırf telefonum çekmiyor diye telefon hattını ve telefonumu yeni olduğu halde değiştirdi.Bana telefondan ulaşamazsa işyeri telefonumdan ulaşmaya çalışır.Servise sokağin başından binerdi kafamı camdan cikarmadan perdenin altından baksam bile görürdüm.o kadar kısa mesafeden bile servisi biner binmez ilk işi servise bindim diye yazardı.Acikcasi benim böyle huylarım yoktu bazen yazmayı unuturdum ve bu huyunu ilk başlarda garipsereim ne gerek var diyeAma bir kere bile mesaj atma gerek yok demedim. ama eşim 3 yıl boyunca hiç bir gün mesaj atmayı unutmadı.Hamileliklerimde sıkıntılarım oldu o işe giderken uyuyordum mesaj sesine uyanmamayim diye mesaj atıp uyandırmak istemiyorum demisti.Bende mesaj atmana gerek yok dedikten sonra mesaj yazmaya ara verdi.Uyanik olduğumu gördüğünde yine mesaj atardı.
Amacım eşimi övmek değil,sadece inan eşine değer veren eşini önemseyen insanlar işyerinde mola verdiğinde ilk aradigi kişi eşidir.İnşallah Allah bir an önce sana doğru yolu bulman için yardım etsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…