Dövme düşündüğüm dövmeler sizce nasıl?

Kalıcı Dövme, Geçici Dövme, Hint Kınası,

buket3406

L&M Delisi
Kayıtlı Üye
16 Kasım 2011
422
9
omzuma aynı yere bu karahindiba çiçeği ve kuşlar olan dövmeyi istiyorum şık huzurlu ve özgür tam benlik. bileğime sonsuzluk işareti olan dövmeyi düşünüyorum annem ve kız kardeşimin isimleri olacak kelmelerin yerine.aslında babamın ismide olsun istiyorum ama nereye gelir nasıl olur bilmiyorum:KK4: evlendikten sonrada evlilik tarihimi ve çoccuğumun doğum tarihinide düşünüyorum ama ona daha çok var :KK1: sizce nasıl? bi de güvenilir yer bulmak zor fiyatları hiç bilmiyorum :44:

Eklentiler

• $dandelion_tattoo_by_farouche_ivoire-d546cn3.jpg
    $dandelion_tattoo_by_farouche_ivoire-d546cn3.jpg
    35,1 KB · Görüntüleme: 2.322
  • $tumblr_m97bwu2Bzd1rpsiu2o1_500.jpg
    $tumblr_m97bwu2Bzd1rpsiu2o1_500.jpg
    17,8 KB · Görüntüleme: 897
  • $tumblr_mgjjsttf691rhqjp7o1_500.jpg
    $tumblr_mgjjsttf691rhqjp7o1_500.jpg
    22,9 KB · Görüntüleme: 3.383
Ben ikisini de çok beğendim ama bence karahindibadakinde sadece uçuşan tüyler olsa daha güzel olurmuş gibi geliyor kuşlar yerine :KK34:

Bence kendinden başka kimseyi hatırlatıcak bir dövme yaptırma.. Kuzenim annesinin babasının ve abisinin ismini yazdırdı.. Birkaç sene sonra evi terketti ve şuan babasıyla görüşmüyor o dövmeyi ne yaptı bilmiyorum ama eminim babasının ismini orda görmek bile onu sinir ediyodur..

Bence kendinden başka kimseyi hatırlatıcak bir dövme yaptırma.. Kuzenim annesinin babasının ve abisinin ismini yazdırdı.. Birkaç sene sonra evi terketti ve şuan babasıyla görüşmüyor o dövmeyi ne yaptı bilmiyorum ama eminim babasının ismini orda görmek bile onu sinir ediyodur..

asla dememek lazım öyle bi şeye ama 22 yaşındayım ailemle tek bi sorun yaşamadım daha önce bu saattten sonrada büyük anlaşmazlıklar yaşayacağımı sanmıyorum. enazından tamamen hayatımdan silicek kadar yinede kötü bi durummuş :KK50:

1. ve 3. dövme çok güzel bu yaz aynısından yaptırıcam bende uzun zamandır düşünüyorum bu dövmeleri nette bulup bende çok beğenmiştim.aynı yere yaptırıcam bu yaz eklerim inşallah:)

1. ve 3. dövme çok güzel bu yaz aynısından yaptırıcam bende uzun zamandır düşünüyorum bu dövmeleri nette bulup bende çok beğenmiştim.aynı yere yaptırıcam bu yaz eklerim inşallah:)

yaz ayında yaptırmak pek iyi değil aslında malum güneş ışığı. deniz havuz. bol bol banyo ihtiyacı kış aylarında yaptırmak daha mantıklı. ne zaman yaptırırsan beklerim resimleri:KK3:

birde tabi kocayı kandırmak var o istemiyor dövme yaptırmamı o istemediği içinde benimde içimden gelmiyor.aslında çok istiyorum ama pişman olmaktan çok korkuyorum.ama ben sen eklediğim life love dövmesi varya onu çok beğendim gerçekten yer olarak ensemde nasıl durur acaba.bayıldım onun şekline.

kesinlikle ensede güzel durur :KK16: şimdi kocan neden istemiyo güzel duruyo diye kıskandığından mı. güzel bulmadığından mı. güzel buluyosa ikna edersin. ama dövme genel olarak beğenmediği bi şeyse tekrar düşün derim. sonuçta senin bedenin ama sende onun sevmiyceğin beğenmiyceğin bi şe yaptırmasını istemezsin. içine dert olur bu sefer rahat edemezsin onun yanında dövmeyi saklamaya çalışırsın falan. anlamı olmaz

bu dövmelerden birini seçerseniz emin olun ileride sıkılırsınız..

dövme kişiye özgüdür, herkesin taşıdığı bi dövmeyi neden taşımak istiyorsunuz ki ?

ben ilk dövmemi yaptırmadan 3 sene düşündüm ve inanın dövmemi bırakın ülke hatta dünya üzerinde benden başka hiç kimse taşımıyor..

keza erkek kardeşimin 2 dövmeside aynı şekilde..

şuanda 2. ve 3. dövmelerimi yaptıracağım o dövmelerde hiç kimsede yok..

4. dövmem nişanlandığım gün erkek arkadaşımın ismi olacak onunda ismi farklı olduğu için yine kişiye özel bi dövme olacak :KK16:

pişman olmamak, sıkılmamak için çok düşünün, karar verin ve dövmenize aşkla bakın :KK34:

eşinizin istememesine gelince benimde erkek arkadaşım istememişti çok söylendi ancak şimdi biri dövme diyince bakın dövmemize diyip benim dövmemi gösteriyor..

son olarak dövme bağımlılıktır ilkinin ardından diğerleri gelir.. :KK53:

yok eşim en son eklediğim dövmeyi çok beğendi yaptırırsan bile bunu yaptıralım bu çok güzel dedi.beğeniyor dövmeyi ama onun istemem sebepleri farklı biraz.böyle yapınca bende pişman olmaktan çekiniyorum yoksa beğenmediği için değilde işte :KK5::KK5:biraz zamana bıraktım hevesim geçmezse yaptırırım dedim geçerse ne ala sen kazanırsın dedim :KK17:

yok eşim en son eklediğim dövmeyi çok beğendi yaptırırsan bile bunu yaptıralım bu çok güzel dedi.beğeniyor dövmeyi ama onun istemem sebepleri farklı biraz.böyle yapınca bende pişman olmaktan çekiniyorum yoksa beğenmediği için değilde işte :KK5::KK5:biraz zamana bıraktım hevesim geçmezse yaptırırım dedim geçerse ne ala sen kazanırsın dedim :KK17:

dövme yaptırmayı bir kere istediyseniz emin olun o heves geçmez yaptırırsınız ve emin olun 1. dövmeden sonra devamı gelir muhakkak 2.'i istersiniz..

eşinizin istememe sebepleri dini ise iyice araştırın ben çok araştırdım ve bu konuda içim rahat..

tek bi sorunum var erkek arkadaşımın annesi dövmeden hoşlanmıyor ve önyargılı biraz, o bilmiyor dövmemi ve bileğimde dövmem.. ondan saklamak zor oluyor, eğer böyle bi sebepse istememesi kesinlikle başkalarının göremeyeceği bir yerde olmalı dövmeniz..

achtholin çok haklısın..dövme kesinlikle bağımlılık yapıyor..3dövmem var..4., 4.diye kuduruyorum:KK1: ama yaz aylarında yaptırmamaya gayret edin kızlar:KK34:

bu dövmelerden birini seçerseniz emin olun ileride sıkılırsınız..

dövme kişiye özgüdür, herkesin taşıdığı bi dövmeyi neden taşımak istiyorsunuz ki ?

ben ilk dövmemi yaptırmadan 3 sene düşündüm ve inanın dövmemi bırakın ülke hatta dünya üzerinde benden başka hiç kimse taşımıyor..

keza erkek kardeşimin 2 dövmeside aynı şekilde..

şuanda 2. ve 3. dövmelerimi yaptıracağım o dövmelerde hiç kimsede yok..

4. dövmem nişanlandığım gün erkek arkadaşımın ismi olacak onunda ismi farklı olduğu için yine kişiye özel bi dövme olacak :KK16:

pişman olmamak, sıkılmamak için çok düşünün, karar verin ve dövmenize aşkla bakın :KK34:

eşinizin istememesine gelince benimde erkek arkadaşım istememişti çok söylendi ancak şimdi biri dövme diyince bakın dövmemize diyip benim dövmemi gösteriyor..

son olarak dövme bağımlılıktır ilkinin ardından diğerleri gelir.. :KK53:

kişiye özel olmalı olayına katılıyorum fakat figür olan dövmelerde kişiye özel durumu bence biraz zor ne biliyim düşünüyorum dünyada kimsede olmayan sadece bende olan nasıl bi şekil olabilir bana özel sanırım öyle bi şey yok benim için.isim yada bi yazı kişiye göre olabilir bence daha çok. dediğim gibi bende ileride tarih düşünüyorum tarihin anlamı olucak benim için. diğeri zaten ailemin isimleri o da bana özel oluyo bu durumda. bi tanede şekil istiyorum ve bunu kendime yakın hissettim. kaç kişide vardır bilmiyorum tabi :KK9:

achtholin çok haklısın..dövme kesinlikle bağımlılık yapıyor..3dövmem var..4., 4.diye kuduruyorum:KK1: ama yaz aylarında yaptırmamaya gayret edin kızlar:KK34:

evet daha şimdiden 2-3 kesinleşti 4 ne olsun diye düşünüyorum :KK53:

kişiye özel olmalı olayına katılıyorum fakat figür olan dövmelerde kişiye özel durumu bence biraz zor ne biliyim düşünüyorum dünyada kimsede olmayan sadece bende olan nasıl bi şekil olabilir bana özel sanırım öyle bi şey yok benim için.isim yada bi yazı kişiye göre olabilir bence daha çok. dediğim gibi bende ileride tarih düşünüyorum tarihin anlamı olucak benim için. diğeri zaten ailemin isimleri o da bana özel oluyo bu durumda. bi tanede şekil istiyorum ve bunu kendime yakın hissettim. kaç kişide vardır bilmiyorum tabi :KK9:

inanın benim gibi 3 sene düşünerek yaptırırsanız kimsede olmaz benim dövmem mesela dini ve hat sanatını temsil eden bi motif içerisinde erkek arkadaşım ve benim arapça baş harflerimiz var, 2. dövmem bi anahtar motifi olacak ama farklı bi şekil sonsuz sevgiyi ifade edebilecek ve o sevginin anahtarı olacak bi motif içerisinde anne, babamın isimleri olacak, 3. dövmem ise köpeklerimi ifade edecek kanatlı bir köpek olacak, ulur vaziyette :KK14: şimdi soruyorum bu dövmelerin hangisini dünya üzerinde bulabilirsiniz bu anlattıklarımdan, muhakkak örneğin kanatlı bi köpek dövmesi olacaktır ancak bendekinin aynısı kimsede olmayacaktır, ama gelelim yıldız dövmesine herkeste var aynı model, aynı bölgede vs..

bu sebeple uzun uzun düşünün diyorum size..:KK34:

evet daha şimdiden 2-3 kesinleşti 4 ne olsun diye düşünüyorum :KK53:

inanın benim gibi 3 sene düşünerek yaptırırsanız kimsede olmaz benim dövmem mesela dini ve hat sanatını temsil eden bi motif içerisinde erkek arkadaşım ve benim arapça baş harflerimiz var, 2. dövmem bi anahtar motifi olacak ama farklı bi şekil sonsuz sevgiyi ifade edebilecek ve o sevginin anahtarı olacak bi motif içerisinde anne, babamın isimleri olacak, 3. dövmem ise köpeklerimi ifade edecek kanatlı bir köpek olacak, ulur vaziyette :KK14: şimdi soruyorum bu dövmelerin hangisini dünya üzerinde bulabilirsiniz bu anlattıklarımdan, muhakkak örneğin kanatlı bi köpek dövmesi olacaktır ancak bendekinin aynısı kimsede olmayacaktır, ama gelelim yıldız dövmesine herkeste var aynı model, aynı bölgede vs..

bu sebeple uzun uzun düşünün diyorum size..:KK34:

vay canına :KK52: evet şu kısım mantıklı yani var olan bir şeye kendine özgü şeyler katarak kimsede olmayan bi şey oluşturulabilir yani anahtar yada köpek çok kişide vardır ama oynamalarla farklılaştırılır. bu mantıklı. ama yazı yazıdır yada tarih tarihtir motif eklenmediği sürece o zaten kişiye özel. bunu biraz düşünücem ama karahindiba çiçeğini oldum olası severim çok özel farklı gelir bana yine temelde ona yer verilebilir. ama neyle bağlanır nasıl bağlanır bilmiyorum. 3 senede çokmuş ama:KK52:

X